Kobiety
ANDRIES Elena Ramona
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 103 DwubĂłj: 190 Sinclair: 297.37 |
||||||||||||||
MICHEL Anais
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 102 DwubĂłj: 181 Sinclair: 293.82 |
||||||||||||||
PANDOVA Daniela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 71 Podrzut: 94 DwubĂłj: 165 Sinclair: 261.54 |
||||||||||||||
PAGLIARO Genny Caterina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 81 Podrzut: 97 DwubĂłj: 178 Sinclair: 293.40 |
||||||||||||||
PAGLIARO Alessandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 88 DwubĂłj: 161 Sinclair: 269.70 |
||||||||||||||
ZACHAREK Agnieszka
Najlepsze wyniki: Rwanie: 72 Podrzut: 90 DwubĂłj: 160 Sinclair: 259.75 |
||||||||||||||
SUNDQVIST Surya
Najlepsze wyniki: Rwanie: 71 Podrzut: 81 DwubĂłj: 152 Sinclair: 242.14 |
||||||||||||||
PIPILIARIDOU Maria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 73 Podrzut: 96 DwubĂłj: 166 Sinclair: 259.31 |
||||||||||||||
GULAM Noorin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 80 DwubĂłj: 145 Sinclair: 230.07 |
||||||||||||||
MAJER Tihana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 64 Podrzut: 81 DwubĂłj: 139 Sinclair: 228.26 |
ANDRIES Elena Ramona
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 103 DwubĂłj: 190 Sinclair: 297.37 |
|||
MICHEL Anais
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 102 DwubĂłj: 181 Sinclair: 293.82 |
|||
PAGLIARO Alessandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 88 DwubĂłj: 161 Sinclair: 269.70 |
ANDRIES Elena Ramona
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 103 DwubĂłj: 190 Sinclair: 297.37 |
|||
MICHEL Anais
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 102 DwubĂłj: 181 Sinclair: 293.82 |
|||
PANDOVA Daniela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 71 Podrzut: 94 DwubĂłj: 165 Sinclair: 261.54 |
ŁOCHOWSKA Joanna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 94 Podrzut: 115 DwubĂłj: 207 Sinclair: 295.04 |
||||||||||||||
LOMBARDO Jennifer
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 110 DwubĂłj: 198 Sinclair: 284.14 |
||||||||||||||
RUSSO Giorgia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 106 DwubĂłj: 186 Sinclair: 278.68 |
||||||||||||||
LORENTZ Manon
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 99 DwubĂłj: 182 Sinclair: 274.42 |
||||||||||||||
HERNANDEZ Atenery
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 105 DwubĂłj: 191 Sinclair: 285.23 |
||||||||||||||
OVSTHUS Sarah
Najlepsze wyniki: Rwanie: 79 Podrzut: 99 DwubĂłj: 178 Sinclair: 263.17 |
||||||||||||||
IVANOVA Maya
Najlepsze wyniki: Rwanie: 76 Podrzut: 92 DwubĂłj: 168 Sinclair: 247.23 |
||||||||||||||
BRUHN Katrine
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 94 DwubĂłj: 168 Sinclair: 247.09 |
||||||||||||||
JACOBSEN Rebekka Tao
Najlepsze wyniki: Rwanie: 79 Podrzut: 105 DwubĂłj: 184 Sinclair: 263.51 |
||||||||||||||
ZALATAROVA Aksana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 91 DwubĂłj: 170 Sinclair: 252.79 |
||||||||||||||
WILLIAMS Amy
Najlepsze wyniki: Rwanie: 75 Podrzut: 90 DwubĂłj: 165 Sinclair: 243.61 |
||||||||||||||
STERCKX Nina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 121 DwubĂłj: 211 Sinclair: 295.59 |
||||||||||||||
MURSU Isa
Najlepsze wyniki: Rwanie: 71 Podrzut: 91 DwubĂłj: 162 Sinclair: 239.32 |
||||||||||||||
BORGSTROM Jessica
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 79 DwubĂłj: 146 Sinclair: 215.09 |
||||||||||||||
BRAJSHORI Leonora
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 81 DwubĂłj: 143 Sinclair: 210.73 |
||||||||||||||
PREISS Jessica
Najlepsze wyniki: Rwanie: 64 Podrzut: 75 DwubĂłj: 139 Sinclair: 209.40 |
ŁOCHOWSKA Joanna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 94 Podrzut: 115 DwubĂłj: 207 Sinclair: 295.04 |
|||
LOMBARDO Jennifer
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 110 DwubĂłj: 198 Sinclair: 284.14 |
|||
LORENTZ Manon
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 99 DwubĂłj: 182 Sinclair: 274.42 |
ŁOCHOWSKA Joanna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 94 Podrzut: 115 DwubĂłj: 207 Sinclair: 295.04 |
|||
LOMBARDO Jennifer
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 110 DwubĂłj: 198 Sinclair: 284.14 |
|||
RUSSO Giorgia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 106 DwubĂłj: 186 Sinclair: 278.68 |
KOHA Rebeka
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 124 DwubĂłj: 227 Sinclair: 311.07 |
||||||||||||||
ROOS Angelica
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 113 DwubĂłj: 201 Sinclair: 278.75 |
||||||||||||||
PENCIU Andreea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 93 Podrzut: 102 DwubĂłj: 195 Sinclair: 267.16 |
||||||||||||||
GRIGORIU Maria Luana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 104 DwubĂłj: 187 Sinclair: 258.41 |
||||||||||||||
WAALER Sol Anette
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 106 DwubĂłj: 190 Sinclair: 260.54 |
||||||||||||||
PUPUTTI Jenni
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 98 DwubĂłj: 178 Sinclair: 246.71 |
||||||||||||||
BLATCH Olivia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 79 Podrzut: 102 DwubĂłj: 181 Sinclair: 248.04 |
||||||||||||||
LIUKKONEN Laura
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 101 DwubĂłj: 174 Sinclair: 241.56 |
||||||||||||||
LEBBE Nathalie
Najlepsze wyniki: Rwanie: 75 Podrzut: 93 DwubĂłj: 168 Sinclair: 229.88 |
||||||||||||||
VRSKOVA Veronika
Najlepsze wyniki: Rwanie: 68 Podrzut: 90 DwubĂłj: 158 Sinclair: 218.24 |
||||||||||||||
HAYES Rachel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 69 Podrzut: 88 DwubĂłj: 157 Sinclair: 220.60 |
||||||||||||||
JENSEN Sandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 73 Podrzut: 84 DwubĂłj: 157 Sinclair: 220.97 |
||||||||||||||
BUTKOVA Iuliya
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 84 DwubĂłj: 151 Sinclair: 229.27 |
||||||||||||||
RIORDAN Hilary
Najlepsze wyniki: Rwanie: 67 Podrzut: 84 DwubĂłj: 149 Sinclair: 207.97 |
||||||||||||||
MARKOVIC Marina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 66 Podrzut: 85 DwubĂłj: 151 Sinclair: 217.30 |
||||||||||||||
ARSTEN Amalie
Najlepsze wyniki: Rwanie: 0 Podrzut: 93 DwubĂłj: 93 Sinclair: 130.02 |
KOHA Rebeka
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 124 DwubĂłj: 227 Sinclair: 311.07 |
|||
PENCIU Andreea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 93 Podrzut: 102 DwubĂłj: 195 Sinclair: 267.16 |
|||
ROOS Angelica
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 113 DwubĂłj: 201 Sinclair: 278.75 |
KOHA Rebeka
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 124 DwubĂłj: 227 Sinclair: 311.07 |
|||
ROOS Angelica
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 113 DwubĂłj: 201 Sinclair: 278.75 |
|||
GRIGORIU Maria Luana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 83 Podrzut: 104 DwubĂłj: 187 Sinclair: 258.41 |
TOMA Loredana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 114 Podrzut: 131 DwubĂłj: 241 Sinclair: 309.60 |
||||||||||||||
LEPSA Irina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 122 DwubĂłj: 219 Sinclair: 287.30 |
||||||||||||||
VUOHIJOKI Anni
Najlepsze wyniki: Rwanie: 91 Podrzut: 112 DwubĂłj: 203 Sinclair: 266.05 |
||||||||||||||
MARTINEZ Irene
Najlepsze wyniki: Rwanie: 95 Podrzut: 106 DwubĂłj: 200 Sinclair: 263.40 |
||||||||||||||
SHATOVA Galya
Najlepsze wyniki: Rwanie: 96 Podrzut: 115 DwubĂłj: 211 Sinclair: 276.90 |
||||||||||||||
ALEMANNO Maria Grazia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 95 Podrzut: 113 DwubĂłj: 208 Sinclair: 279.55 |
||||||||||||||
LESKINEN Saara
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 107 DwubĂłj: 191 Sinclair: 256.05 |
||||||||||||||
ANDERSSON Ine
Najlepsze wyniki: Rwanie: 89 Podrzut: 112 DwubĂłj: 201 Sinclair: 269.00 |
||||||||||||||
ARDALSBAKKE Marit
Najlepsze wyniki: Rwanie: 93 Podrzut: 110 DwubĂłj: 201 Sinclair: 258.80 |
||||||||||||||
SOJAT Tea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 84 Podrzut: 101 DwubĂłj: 185 Sinclair: 244.97 |
||||||||||||||
ROSS Bobbie
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 98 DwubĂłj: 184 Sinclair: 243.04 |
||||||||||||||
OHMAN Marina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 104 DwubĂłj: 192 Sinclair: 239.84 |
||||||||||||||
HORNA Ivana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 91 Podrzut: 108 DwubĂłj: 199 Sinclair: 243.96 |
||||||||||||||
KRSKOVA Lucia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 101 DwubĂłj: 188 Sinclair: 244.91 |
||||||||||||||
POULSEN Amanda
Najlepsze wyniki: Rwanie: 75 Podrzut: 97 DwubĂłj: 172 Sinclair: 229.25 |
||||||||||||||
WALCHLI Alessia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 73 Podrzut: 88 DwubĂłj: 161 Sinclair: 211.93 |
TOMA Loredana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 114 Podrzut: 131 DwubĂłj: 241 Sinclair: 309.60 |
|||
LEPSA Irina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 122 DwubĂłj: 219 Sinclair: 287.30 |
|||
MARTINEZ Irene
Najlepsze wyniki: Rwanie: 95 Podrzut: 106 DwubĂłj: 200 Sinclair: 263.40 |
TOMA Loredana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 114 Podrzut: 131 DwubĂłj: 241 Sinclair: 309.60 |
|||
LEPSA Irina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 122 DwubĂłj: 219 Sinclair: 287.30 |
|||
VUOHIJOKI Anni
Najlepsze wyniki: Rwanie: 91 Podrzut: 112 DwubĂłj: 203 Sinclair: 266.05 |
STRENIUS Patricia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 99 Podrzut: 131 DwubĂłj: 230 Sinclair: 286.85 |
||||||||||||||
BORDIGNON Giorgia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 123 DwubĂłj: 225 Sinclair: 292.51 |
||||||||||||||
PIECHOWIAK Patrycja
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 122 DwubĂłj: 222 Sinclair: 279.55 |
||||||||||||||
LORTKIPANIDZE Tatia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 93 Podrzut: 121 DwubĂłj: 214 Sinclair: 267.43 |
||||||||||||||
IONITA Bianca
Najlepsze wyniki: Rwanie: 91 Podrzut: 114 DwubĂłj: 205 Sinclair: 271.00 |
||||||||||||||
JAGGI Nora
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 109 DwubĂłj: 195 Sinclair: 242.81 |
||||||||||||||
HERTLOVA Simona
Najlepsze wyniki: Rwanie: 91 Podrzut: 104 DwubĂłj: 193 Sinclair: 242.47 |
||||||||||||||
SAARHELO Marianne
Najlepsze wyniki: Rwanie: 92 Podrzut: 118 DwubĂłj: 210 Sinclair: 256.37 |
||||||||||||||
HAHN Victoria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 105 DwubĂłj: 191 Sinclair: 234.33 |
||||||||||||||
PUDIVITROVA Eliska
Najlepsze wyniki: Rwanie: 81 Podrzut: 101 DwubĂłj: 181 Sinclair: 237.82 |
||||||||||||||
PEDERSEN Mette
Najlepsze wyniki: Rwanie: 82 Podrzut: 95 DwubĂłj: 177 Sinclair: 221.02 |
||||||||||||||
RUMENOVIC Ivana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 72 Podrzut: 90 DwubĂłj: 161 Sinclair: 201.69 |
||||||||||||||
ARADOTTIR Anita Lif
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 104 DwubĂłj: 182 Sinclair: 229.52 |
||||||||||||||
HULPAN Florina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 96 Podrzut: 117 DwubĂłj: 213 Sinclair: 279.16 |
BORDIGNON Giorgia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 123 DwubĂłj: 225 Sinclair: 292.51 |
|||
STRENIUS Patricia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 99 Podrzut: 131 DwubĂłj: 230 Sinclair: 286.85 |
|||
PIECHOWIAK Patrycja
Najlepsze wyniki: Rwanie: 101 Podrzut: 122 DwubĂłj: 222 Sinclair: 279.55 |
STRENIUS Patricia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 99 Podrzut: 131 DwubĂłj: 230 Sinclair: 286.85 |
|||
BORDIGNON Giorgia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 123 DwubĂłj: 225 Sinclair: 292.51 |
|||
LORTKIPANIDZE Tatia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 93 Podrzut: 121 DwubĂłj: 214 Sinclair: 267.43 |
VALENTIN Lidia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 137 DwubĂłj: 252 Sinclair: 300.40 |
||||||||||||||
NAYO KETCHANKE Gaelle
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 131 DwubĂłj: 234 Sinclair: 278.94 |
||||||||||||||
ILMARINEN Meri
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 123 DwubĂłj: 223 Sinclair: 265.74 |
||||||||||||||
WIEJAK Małgorzata
Najlepsze wyniki: Rwanie: 106 Podrzut: 126 DwubĂłj: 232 Sinclair: 270.70 |
||||||||||||||
AKERLUND Maria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 98 Podrzut: 116 DwubĂłj: 214 Sinclair: 262.80 |
||||||||||||||
RUBANOVICH Nikol
Najlepsze wyniki: Rwanie: 96 Podrzut: 108 DwubĂłj: 204 Sinclair: 250.52 |
||||||||||||||
DERMICEK Hermana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 70 Podrzut: 81 DwubĂłj: 151 Sinclair: 186.42 |
VALENTIN Lidia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 137 DwubĂłj: 252 Sinclair: 300.40 |
|||
NAYO KETCHANKE Gaelle
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 131 DwubĂłj: 234 Sinclair: 278.94 |
|||
WIEJAK Małgorzata
Najlepsze wyniki: Rwanie: 106 Podrzut: 126 DwubĂłj: 232 Sinclair: 270.70 |
VALENTIN Lidia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 137 DwubĂłj: 252 Sinclair: 300.40 |
|||
NAYO KETCHANKE Gaelle
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 131 DwubĂłj: 234 Sinclair: 278.94 |
|||
ILMARINEN Meri
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 123 DwubĂłj: 223 Sinclair: 265.74 |
HOTFRID Anastasiia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 124 Podrzut: 145 DwubĂłj: 265 Sinclair: 293.97 |
||||||||||||||
FISCHER Sarah
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 130 DwubĂłj: 231 Sinclair: 258.96 |
||||||||||||||
KACZMARCZYK Kinga
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 130 DwubĂłj: 230 Sinclair: 256.86 |
||||||||||||||
VANBELLINGHEN Anna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 105 Podrzut: 127 DwubĂłj: 229 Sinclair: 259.87 |
||||||||||||||
BAZSO Bianka
Najlepsze wyniki: Rwanie: 93 Podrzut: 116 DwubĂłj: 209 Sinclair: 245.88 |
||||||||||||||
SENICOVA Nikola
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 118 DwubĂłj: 215 Sinclair: 244.55 |
||||||||||||||
SZUROMI Timea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 111 DwubĂłj: 200 Sinclair: 236.74 |
||||||||||||||
STANCHEVA Rumyana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 90 Podrzut: 107 DwubĂłj: 197 Sinclair: 233.04 |
||||||||||||||
KRYLOV Mona
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 102 DwubĂłj: 188 Sinclair: 209.81 |
||||||||||||||
SKLENICKOVA Michaela
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 112 DwubĂłj: 198 Sinclair: 231.33 |
||||||||||||||
SVECOVA Julie
Najlepsze wyniki: Rwanie: 81 Podrzut: 89 DwubĂłj: 169 Sinclair: 214.73 |
HOTFRID Anastasiia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 124 Podrzut: 145 DwubĂłj: 265 Sinclair: 293.97 |
|||
VANBELLINGHEN Anna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 105 Podrzut: 127 DwubĂłj: 229 Sinclair: 259.87 |
|||
FISCHER Sarah
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 130 DwubĂłj: 231 Sinclair: 258.96 |
HOTFRID Anastasiia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 124 Podrzut: 145 DwubĂłj: 265 Sinclair: 293.97 |
|||
KACZMARCZYK Kinga
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 130 DwubĂłj: 230 Sinclair: 256.86 |
|||
FISCHER Sarah
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 130 DwubĂłj: 231 Sinclair: 258.96 |
MIERZEJEWSKA Aleksandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 106 Podrzut: 135 DwubĂłj: 237 Sinclair: 237.46 |
||||||||||||||
MAGAT Krisztina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 104 Podrzut: 132 DwubĂłj: 236 Sinclair: 247.09 |
||||||||||||||
AANEI Andreea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 146 DwubĂłj: 266 Sinclair: 271.49 |
||||||||||||||
KONSTANTINIDI Eleni
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 126 DwubĂłj: 223 Sinclair: 257.81 |
||||||||||||||
STOIMENOVA Petya
Najlepsze wyniki: Rwanie: 92 Podrzut: 109 DwubĂłj: 201 Sinclair: 209.12 |
||||||||||||||
VENNEKILDE Louise
Najlepsze wyniki: Rwanie: 91 Podrzut: 109 DwubĂłj: 200 Sinclair: 216.44 |
||||||||||||||
GYURUS Barbara
Najlepsze wyniki: Rwanie: 86 Podrzut: 105 DwubĂłj: 190 Sinclair: 192.03 |
||||||||||||||
KRALOVA Tereza
Najlepsze wyniki: Rwanie: 92 Podrzut: 112 DwubĂłj: 204 Sinclair: 222.35 |
||||||||||||||
CRNJAC Ana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 69 Podrzut: 86 DwubĂłj: 153 Sinclair: 163.99 |
MAGAT Krisztina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 104 Podrzut: 132 DwubĂłj: 236 Sinclair: 247.09 |
|||
MIERZEJEWSKA Aleksandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 106 Podrzut: 135 DwubĂłj: 237 Sinclair: 237.46 |
|||
AANEI Andreea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 146 DwubĂłj: 266 Sinclair: 271.49 |
MIERZEJEWSKA Aleksandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 106 Podrzut: 135 DwubĂłj: 237 Sinclair: 237.46 |
|||
MAGAT Krisztina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 104 Podrzut: 132 DwubĂłj: 236 Sinclair: 247.09 |
|||
AANEI Andreea
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 146 DwubĂłj: 266 Sinclair: 271.49 |
TOMA Loredana
Najlepsze wyniki: Rwanie: 114 Podrzut: 131 DwubĂłj: 241 Sinclair: 309.60 |
||||||||||||||
KOHA Rebeka
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 124 DwubĂłj: 227 Sinclair: 311.07 |
||||||||||||||
VALENTIN Lidia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 137 DwubĂłj: 252 Sinclair: 300.40 |
||||||||||||||
ŁOCHOWSKA Joanna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 94 Podrzut: 115 DwubĂłj: 207 Sinclair: 295.04 |
||||||||||||||
BORDIGNON Giorgia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 123 DwubĂłj: 225 Sinclair: 292.51 |
||||||||||||||
LEPSA Irina
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 122 DwubĂłj: 219 Sinclair: 287.30 |
||||||||||||||
STRENIUS Patricia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 99 Podrzut: 131 DwubĂłj: 230 Sinclair: 286.85 |
||||||||||||||
ANDRIES Elena Ramona
Najlepsze wyniki: Rwanie: 87 Podrzut: 103 DwubĂłj: 190 Sinclair: 297.37 |
||||||||||||||
HOTFRID Anastasiia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 124 Podrzut: 145 DwubĂłj: 265 Sinclair: 293.97 |
||||||||||||||
LOMBARDO Jennifer
Najlepsze wyniki: Rwanie: 88 Podrzut: 110 DwubĂłj: 198 Sinclair: 284.14 |
Mężczyźni
BRACHI Josue
Najlepsze wyniki: Rwanie: 116 Podrzut: 138 Dwubój: 254 Sinclair: 389.06 |
||||||||||||||
SCARANTINO Mirco
Najlepsze wyniki: Rwanie: 124 Podrzut: 153 Dwubój: 277 Sinclair: 412.56 |
||||||||||||||
CIOTOIU Ilie Constantin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 110 Podrzut: 137 Dwubój: 247 Sinclair: 378.54 |
||||||||||||||
BERDELIDZE Goderdzi
Najlepsze wyniki: Rwanie: 126 Podrzut: 152 Dwubój: 277 Sinclair: 403.53 |
||||||||||||||
RUSEV Angel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 109 Podrzut: 135 Dwubój: 244 Sinclair: 401.55 |
||||||||||||||
CRISTIAN MARIAN Luca
Najlepsze wyniki: Rwanie: 107 Podrzut: 125 Dwubój: 232 Sinclair: 357.18 |
||||||||||||||
POLAK Frantisek
Najlepsze wyniki: Rwanie: 106 Podrzut: 135 Dwubój: 241 Sinclair: 357.42 |
||||||||||||||
BOGOJEVIC Georgije
Najlepsze wyniki: Rwanie: 70 Podrzut: 95 Dwubój: 160 Sinclair: 248.19 |
BRACHI Josue
Najlepsze wyniki: Rwanie: 116 Podrzut: 138 Dwubój: 254 Sinclair: 389.06 |
|||
SCARANTINO Mirco
Najlepsze wyniki: Rwanie: 124 Podrzut: 153 Dwubój: 277 Sinclair: 412.56 |
|||
BERDELIDZE Goderdzi
Najlepsze wyniki: Rwanie: 126 Podrzut: 152 Dwubój: 277 Sinclair: 403.53 |
SCARANTINO Mirco
Najlepsze wyniki: Rwanie: 124 Podrzut: 153 Dwubój: 277 Sinclair: 412.56 |
|||
BRACHI Josue
Najlepsze wyniki: Rwanie: 116 Podrzut: 138 Dwubój: 254 Sinclair: 389.06 |
|||
CIOTOIU Ilie Constantin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 110 Podrzut: 137 Dwubój: 247 Sinclair: 378.54 |
MISHVELIDZE Shota
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 165 Dwubój: 303 Sinclair: 425.83 |
||||||||||||||
GROZDEV Stilyan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 135 Podrzut: 158 Dwubój: 293 Sinclair: 418.43 |
||||||||||||||
ILIE Ionut
Najlepsze wyniki: Rwanie: 129 Podrzut: 158 Dwubój: 284 Sinclair: 411.78 |
||||||||||||||
URUMOV Vladimir
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 153 Dwubój: 282 Sinclair: 401.62 |
||||||||||||||
SHAMILISHVILI Ramini
Najlepsze wyniki: Rwanie: 128 Podrzut: 155 Dwubój: 279 Sinclair: 403.53 |
||||||||||||||
MANEA Robert Stefan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 121 Podrzut: 142 Dwubój: 257 Sinclair: 372.87 |
||||||||||||||
LEWI Bar
Najlepsze wyniki: Rwanie: 112 Podrzut: 132 Dwubój: 244 Sinclair: 350.01 |
||||||||||||||
AVDIRAJ Romario
Najlepsze wyniki: Rwanie: 111 Podrzut: 142 Dwubój: 253 Sinclair: 360.91 |
GROZDEV Stilyan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 135 Podrzut: 158 Dwubój: 293 Sinclair: 418.43 |
|||
MISHVELIDZE Shota
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 165 Dwubój: 303 Sinclair: 425.83 |
|||
URUMOV Vladimir
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 153 Dwubój: 282 Sinclair: 401.62 |
MISHVELIDZE Shota
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 165 Dwubój: 303 Sinclair: 425.83 |
|||
GROZDEV Stilyan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 135 Podrzut: 158 Dwubój: 293 Sinclair: 418.43 |
|||
ILIE Ionut
Najlepsze wyniki: Rwanie: 129 Podrzut: 158 Dwubój: 284 Sinclair: 411.78 |
CALJA Briken
Najlepsze wyniki: Rwanie: 156 Podrzut: 186 Dwubój: 339 Sinclair: 442.52 |
||||||||||||||
JOACHIM Robert
Najlepsze wyniki: Rwanie: 141 Podrzut: 176 Dwubój: 317 Sinclair: 421.94 |
||||||||||||||
SANCHEZ David
Najlepsze wyniki: Rwanie: 141 Podrzut: 173 Dwubój: 313 Sinclair: 420.02 |
||||||||||||||
CHKHEIDZE Goga
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 172 Dwubój: 311 Sinclair: 421.12 |
||||||||||||||
ZANNI Mirko
Najlepsze wyniki: Rwanie: 153 Podrzut: 170 Dwubój: 318 Sinclair: 431.53 |
||||||||||||||
DUMITRASCU Paul
Najlepsze wyniki: Rwanie: 134 Podrzut: 177 Dwubój: 309 Sinclair: 410.74 |
||||||||||||||
PETROV Petr
Najlepsze wyniki: Rwanie: 137 Podrzut: 171 Dwubój: 305 Sinclair: 405.96 |
||||||||||||||
CERCIZ Arberi
Najlepsze wyniki: Rwanie: 136 Podrzut: 159 Dwubój: 295 Sinclair: 391.95 |
||||||||||||||
MINCHEV Dian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 131 Podrzut: 162 Dwubój: 292 Sinclair: 388.66 |
||||||||||||||
CARP Constantin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 135 Podrzut: 169 Dwubój: 304 Sinclair: 392.56 |
||||||||||||||
WIŚNIEWSKI Damian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 138 Podrzut: 171 Dwubój: 305 Sinclair: 408.79 |
||||||||||||||
PONIEDZIAŁEK Piotr
Najlepsze wyniki: Rwanie: 135 Podrzut: 172 Dwubój: 302 Sinclair: 400.20 |
||||||||||||||
STROM Mathias
Najlepsze wyniki: Rwanie: 110 Podrzut: 135 Dwubój: 245 Sinclair: 325.81 |
CALJA Briken
Najlepsze wyniki: Rwanie: 156 Podrzut: 186 Dwubój: 339 Sinclair: 442.52 |
|||
ZANNI Mirko
Najlepsze wyniki: Rwanie: 153 Podrzut: 170 Dwubój: 318 Sinclair: 431.53 |
|||
SANCHEZ David
Najlepsze wyniki: Rwanie: 141 Podrzut: 173 Dwubój: 313 Sinclair: 420.02 |
CALJA Briken
Najlepsze wyniki: Rwanie: 156 Podrzut: 186 Dwubój: 339 Sinclair: 442.52 |
|||
DUMITRASCU Paul
Najlepsze wyniki: Rwanie: 134 Podrzut: 177 Dwubój: 309 Sinclair: 410.74 |
|||
JOACHIM Robert
Najlepsze wyniki: Rwanie: 141 Podrzut: 176 Dwubój: 317 Sinclair: 421.94 |
MULLER Nico
Najlepsze wyniki: Rwanie: 160 Podrzut: 201 Dwubój: 360 Sinclair: 433.95 |
||||||||||||||
MARTIN Razvan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 158 Podrzut: 190 Dwubój: 348 Sinclair: 435.12 |
||||||||||||||
MATA Andres
Najlepsze wyniki: Rwanie: 157 Podrzut: 187 Dwubój: 342 Sinclair: 427.32 |
||||||||||||||
SUHAREVS Ritvars
Najlepsze wyniki: Rwanie: 162 Podrzut: 195 Dwubój: 354 Sinclair: 446.19 |
||||||||||||||
BAJER Daniel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 154 Podrzut: 185 Dwubój: 335 Sinclair: 419.31 |
||||||||||||||
BEYTULA Yunder
Najlepsze wyniki: Rwanie: 143 Podrzut: 183 Dwubój: 326 Sinclair: 407.18 |
||||||||||||||
GONZALEZ Alejandro
Najlepsze wyniki: Rwanie: 145 Podrzut: 180 Dwubój: 325 Sinclair: 407.22 |
||||||||||||||
KRING Tim
Najlepsze wyniki: Rwanie: 142 Podrzut: 175 Dwubój: 317 Sinclair: 397.88 |
||||||||||||||
ALAM Omed
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 180 Dwubój: 330 Sinclair: 398.89 |
||||||||||||||
MURRAY Christopher
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 156 Dwubój: 286 Sinclair: 359.64 |
||||||||||||||
KONGAS Sami
Najlepsze wyniki: Rwanie: 126 Podrzut: 156 Dwubój: 282 Sinclair: 351.98 |
||||||||||||||
EPTON Jason
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 157 Dwubój: 277 Sinclair: 345.74 |
||||||||||||||
JONSSON Einar Ingi
Najlepsze wyniki: Rwanie: 123 Podrzut: 150 Dwubój: 273 Sinclair: 353.80 |
||||||||||||||
POLACEK Peter
Najlepsze wyniki: Rwanie: 139 Podrzut: 180 Dwubój: 316 Sinclair: 371.81 |
||||||||||||||
GODELLI Daniel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 161 Podrzut: 186 Dwubój: 347 Sinclair: 434.96 |
MARTIN Razvan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 158 Podrzut: 190 Dwubój: 348 Sinclair: 435.12 |
|||
MATA Andres
Najlepsze wyniki: Rwanie: 157 Podrzut: 187 Dwubój: 342 Sinclair: 427.32 |
|||
SUHAREVS Ritvars
Najlepsze wyniki: Rwanie: 162 Podrzut: 195 Dwubój: 354 Sinclair: 446.19 |
MULLER Nico
Najlepsze wyniki: Rwanie: 160 Podrzut: 201 Dwubój: 360 Sinclair: 433.95 |
|||
MARTIN Razvan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 158 Podrzut: 190 Dwubój: 348 Sinclair: 435.12 |
|||
MATA Andres
Najlepsze wyniki: Rwanie: 157 Podrzut: 187 Dwubój: 342 Sinclair: 427.32 |
DAVITADZE Revaz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 172 Podrzut: 203 Dwubój: 374 Sinclair: 436.59 |
||||||||||||||
KŁOS Kacper
Najlepsze wyniki: Rwanie: 153 Podrzut: 192 Dwubój: 342 Sinclair: 406.90 |
||||||||||||||
VAUTARD Brandon
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 210 Dwubój: 360 Sinclair: 409.54 |
||||||||||||||
SAMKO Karol
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 196 Dwubój: 345 Sinclair: 412.94 |
||||||||||||||
SCHWARZBACH Tom
Najlepsze wyniki: Rwanie: 156 Podrzut: 196 Dwubój: 352 Sinclair: 420.94 |
||||||||||||||
ZWARYCZ Krzysztof
Najlepsze wyniki: Rwanie: 165 Podrzut: 205 Dwubój: 370 Sinclair: 443.19 |
||||||||||||||
SHORAJ Krenar
Najlepsze wyniki: Rwanie: 156 Podrzut: 198 Dwubój: 354 Sinclair: 416.01 |
||||||||||||||
TKAC Richard
Najlepsze wyniki: Rwanie: 153 Podrzut: 185 Dwubój: 338 Sinclair: 426.24 |
||||||||||||||
KACINSKAS Irmantas
Najlepsze wyniki: Rwanie: 158 Podrzut: 180 Dwubój: 338 Sinclair: 388.80 |
||||||||||||||
FERNANDEZ Alberto
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 175 Dwubój: 325 Sinclair: 407.07 |
||||||||||||||
MYRHOLT Roger
Najlepsze wyniki: Rwanie: 136 Podrzut: 170 Dwubój: 306 Sinclair: 367.28 |
||||||||||||||
MUSIC Ensar
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 175 Dwubój: 300 Sinclair: 357.89 |
||||||||||||||
KNUDSEN Tobias
Najlepsze wyniki: Rwanie: 133 Podrzut: 161 Dwubój: 294 Sinclair: 349.26 |
||||||||||||||
BYRD Cathal
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 160 Dwubój: 280 Sinclair: 339.98 |
||||||||||||||
KRASNIQI Arbnor
Najlepsze wyniki: Rwanie: 106 Podrzut: 137 Dwubój: 243 Sinclair: 292.70 |
||||||||||||||
MUSIC Amar
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 186 Dwubój: 336 Sinclair: 402.52 |
DAVITADZE Revaz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 172 Podrzut: 203 Dwubój: 374 Sinclair: 436.59 |
|||
KŁOS Kacper
Najlepsze wyniki: Rwanie: 153 Podrzut: 192 Dwubój: 342 Sinclair: 406.90 |
|||
FERNANDEZ Alberto
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 175 Dwubój: 325 Sinclair: 407.07 |
VAUTARD Brandon
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 210 Dwubój: 360 Sinclair: 409.54 |
|||
DAVITADZE Revaz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 172 Podrzut: 203 Dwubój: 374 Sinclair: 436.59 |
|||
KŁOS Kacper
Najlepsze wyniki: Rwanie: 153 Podrzut: 192 Dwubój: 342 Sinclair: 406.90 |
ONICA Nicolae
Najlepsze wyniki: Rwanie: 175 Podrzut: 216 Dwubój: 391 Sinclair: 441.78 |
||||||||||||||
GRELA Łukasz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 178 Podrzut: 210 Dwubój: 385 Sinclair: 439.82 |
||||||||||||||
VADIMS Kozevnikovs
Najlepsze wyniki: Rwanie: 154 Podrzut: 198 Dwubój: 352 Sinclair: 400.67 |
||||||||||||||
MUGURDUMOV Artur
Najlepsze wyniki: Rwanie: 164 Podrzut: 207 Dwubój: 371 Sinclair: 409.68 |
||||||||||||||
SANCHEZ Manuel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 157 Podrzut: 191 Dwubój: 347 Sinclair: 404.61 |
||||||||||||||
RETULAINEN Eero
Najlepsze wyniki: Rwanie: 153 Podrzut: 192 Dwubój: 345 Sinclair: 392.61 |
||||||||||||||
IAKOVIDIS Theodoros
Najlepsze wyniki: Rwanie: 163 Podrzut: 197 Dwubój: 360 Sinclair: 419.29 |
||||||||||||||
LI CIN CHAI Tomas
Najlepsze wyniki: Rwanie: 152 Podrzut: 185 Dwubój: 337 Sinclair: 385.59 |
||||||||||||||
DARVILLE Simon
Najlepsze wyniki: Rwanie: 142 Podrzut: 176 Dwubój: 316 Sinclair: 358.91 |
||||||||||||||
MAKINIA Maciej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 170 Dwubój: 310 Sinclair: 352.40 |
||||||||||||||
URBINATI Matteo
Najlepsze wyniki: Rwanie: 115 Podrzut: 147 Dwubój: 262 Sinclair: 302.79 |
||||||||||||||
BERTAGNIN Petar
Najlepsze wyniki: Rwanie: 120 Podrzut: 141 Dwubój: 261 Sinclair: 307.03 |
||||||||||||||
KULIK Paweł
Najlepsze wyniki: Rwanie: 158 Podrzut: 203 Dwubój: 359 Sinclair: 404.88 |
||||||||||||||
TSCHAN Yannick
Najlepsze wyniki: Rwanie: 146 Podrzut: 180 Dwubój: 324 Sinclair: 379.79 |
||||||||||||||
KEJIK Tomas
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 0 Dwubój: 140 Sinclair: 159.71 |
||||||||||||||
ZYGIMANTAS Stanulis
Najlepsze wyniki: Rwanie: 0 Podrzut: 0 Dwubój: 0 Sinclair: 0.00 |
ONICA Nicolae
Najlepsze wyniki: Rwanie: 175 Podrzut: 216 Dwubój: 391 Sinclair: 441.78 |
|||
GRELA Łukasz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 178 Podrzut: 210 Dwubój: 385 Sinclair: 439.82 |
|||
MUGURDUMOV Artur
Najlepsze wyniki: Rwanie: 164 Podrzut: 207 Dwubój: 371 Sinclair: 409.68 |
ONICA Nicolae
Najlepsze wyniki: Rwanie: 175 Podrzut: 216 Dwubój: 391 Sinclair: 441.78 |
|||
VADIMS Kozevnikovs
Najlepsze wyniki: Rwanie: 154 Podrzut: 198 Dwubój: 352 Sinclair: 400.67 |
|||
RETULAINEN Eero
Najlepsze wyniki: Rwanie: 153 Podrzut: 192 Dwubój: 345 Sinclair: 392.61 |
MICHALSKI Arkadiusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 180 Podrzut: 228 Dwubój: 405 Sinclair: 441.81 |
||||||||||||||
SHIKOV Georgi
Najlepsze wyniki: Rwanie: 176 Podrzut: 212 Dwubój: 388 Sinclair: 425.00 |
||||||||||||||
MARTIROSJAN Sargis
Najlepsze wyniki: Rwanie: 182 Podrzut: 210 Dwubój: 389 Sinclair: 426.29 |
||||||||||||||
KHETSURIANI Dato
Najlepsze wyniki: Rwanie: 174 Podrzut: 206 Dwubój: 377 Sinclair: 412.12 |
||||||||||||||
HOFMANN Matthaus
Najlepsze wyniki: Rwanie: 172 Podrzut: 206 Dwubój: 378 Sinclair: 425.00 |
||||||||||||||
SIDISKIS Arnas
Najlepsze wyniki: Rwanie: 166 Podrzut: 197 Dwubój: 362 Sinclair: 398.49 |
||||||||||||||
LICHOVOJ Sergej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 168 Podrzut: 200 Dwubój: 368 Sinclair: 402.52 |
||||||||||||||
FORSTER Philipp
Najlepsze wyniki: Rwanie: 160 Podrzut: 192 Dwubój: 350 Sinclair: 381.99 |
||||||||||||||
GASIOR Jiri
Najlepsze wyniki: Rwanie: 154 Podrzut: 195 Dwubój: 348 Sinclair: 396.85 |
||||||||||||||
AGREN Stefan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 155 Podrzut: 193 Dwubój: 344 Sinclair: 370.60 |
||||||||||||||
HEIKKINEN Jani
Najlepsze wyniki: Rwanie: 147 Podrzut: 180 Dwubój: 327 Sinclair: 356.89 |
||||||||||||||
PELTONEN Roni
Najlepsze wyniki: Rwanie: 150 Podrzut: 180 Dwubój: 328 Sinclair: 373.22 |
||||||||||||||
ANDERSEN Mikkel
Najlepsze wyniki: Rwanie: 145 Podrzut: 180 Dwubój: 325 Sinclair: 355.52 |
||||||||||||||
PERASOVIC Ivan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 130 Podrzut: 140 Dwubój: 265 Sinclair: 299.51 |
||||||||||||||
KOVAC Matej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 170 Podrzut: 209 Dwubój: 377 Sinclair: 414.60 |
||||||||||||||
KUZIC Nenad
Najlepsze wyniki: Rwanie: 165 Podrzut: 200 Dwubój: 365 Sinclair: 397.15 |
MARTIROSJAN Sargis
Najlepsze wyniki: Rwanie: 182 Podrzut: 210 Dwubój: 389 Sinclair: 426.29 |
|||
SHIKOV Georgi
Najlepsze wyniki: Rwanie: 176 Podrzut: 212 Dwubój: 388 Sinclair: 425.00 |
|||
MICHALSKI Arkadiusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 180 Podrzut: 228 Dwubój: 405 Sinclair: 441.81 |
MICHALSKI Arkadiusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 180 Podrzut: 228 Dwubój: 405 Sinclair: 441.81 |
|||
SHIKOV Georgi
Najlepsze wyniki: Rwanie: 176 Podrzut: 212 Dwubój: 388 Sinclair: 425.00 |
|||
KOVAC Matej
Najlepsze wyniki: Rwanie: 170 Podrzut: 209 Dwubój: 377 Sinclair: 414.60 |
TALAKHADZE Lasha
Najlepsze wyniki: Rwanie: 222 Podrzut: 264 Dwubój: 485 Sinclair: 485.00 |
||||||||||||||
ORSAG Jiri
Najlepsze wyniki: Rwanie: 187 Podrzut: 241 Dwubój: 426 Sinclair: 439.80 |
||||||||||||||
NAGY Peter
Najlepsze wyniki: Rwanie: 193 Podrzut: 227 Dwubój: 420 Sinclair: 421.26 |
||||||||||||||
TURMANIDZE Irakli
Najlepsze wyniki: Rwanie: 207 Podrzut: 241 Dwubój: 448 Sinclair: 457.90 |
||||||||||||||
KUCERA Kamil
Najlepsze wyniki: Rwanie: 182 Podrzut: 236 Dwubój: 418 Sinclair: 420.48 |
||||||||||||||
KAJDOCI Tamas
Najlepsze wyniki: Rwanie: 180 Podrzut: 225 Dwubój: 403 Sinclair: 408.07 |
||||||||||||||
LITVINOV David
Najlepsze wyniki: Rwanie: 188 Podrzut: 213 Dwubój: 401 Sinclair: 413.09 |
||||||||||||||
TATARCIK Radoslav
Najlepsze wyniki: Rwanie: 176 Podrzut: 191 Dwubój: 367 Sinclair: 397.63 |
||||||||||||||
TOLLEFSEN Kim Eirik
Najlepsze wyniki: Rwanie: 162 Podrzut: 205 Dwubój: 367 Sinclair: 384.34 |
||||||||||||||
OLSHANETSKYI Egor
Najlepsze wyniki: Rwanie: 162 Podrzut: 195 Dwubój: 357 Sinclair: 369.20 |
||||||||||||||
KAJDOCSI Tivadar
Najlepsze wyniki: Rwanie: 160 Podrzut: 200 Dwubój: 360 Sinclair: 370.97 |
||||||||||||||
ROININEN Teemu
Najlepsze wyniki: Rwanie: 152 Podrzut: 201 Dwubój: 353 Sinclair: 358.41 |
||||||||||||||
JUCIUS Deivydas
Najlepsze wyniki: Rwanie: 151 Podrzut: 190 Dwubój: 341 Sinclair: 348.79 |
||||||||||||||
RIGSBY Sean
Najlepsze wyniki: Rwanie: 135 Podrzut: 187 Dwubój: 322 Sinclair: 334.64 |
||||||||||||||
HEIBERG Phillip
Najlepsze wyniki: Rwanie: 146 Podrzut: 175 Dwubój: 321 Sinclair: 321.03 |
||||||||||||||
VUKOVIC Ante
Najlepsze wyniki: Rwanie: 171 Podrzut: 202 Dwubój: 373 Sinclair: 381.27 |
TALAKHADZE Lasha
Najlepsze wyniki: Rwanie: 222 Podrzut: 264 Dwubój: 485 Sinclair: 485.00 |
|||
TURMANIDZE Irakli
Najlepsze wyniki: Rwanie: 207 Podrzut: 241 Dwubój: 448 Sinclair: 457.90 |
|||
NAGY Peter
Najlepsze wyniki: Rwanie: 193 Podrzut: 227 Dwubój: 420 Sinclair: 421.26 |
TALAKHADZE Lasha
Najlepsze wyniki: Rwanie: 222 Podrzut: 264 Dwubój: 485 Sinclair: 485.00 |
|||
ORSAG Jiri
Najlepsze wyniki: Rwanie: 187 Podrzut: 241 Dwubój: 426 Sinclair: 439.80 |
|||
KUCERA Kamil
Najlepsze wyniki: Rwanie: 182 Podrzut: 236 Dwubój: 418 Sinclair: 420.48 |
TALAKHADZE Lasha
Najlepsze wyniki: Rwanie: 222 Podrzut: 264 Dwubój: 485 Sinclair: 485.00 |
||||||||||||||
ONICA Nicolae
Najlepsze wyniki: Rwanie: 175 Podrzut: 216 Dwubój: 391 Sinclair: 441.78 |
||||||||||||||
MULLER Nico
Najlepsze wyniki: Rwanie: 160 Podrzut: 201 Dwubój: 360 Sinclair: 433.95 |
||||||||||||||
MICHALSKI Arkadiusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 180 Podrzut: 228 Dwubój: 405 Sinclair: 441.81 |
||||||||||||||
ORSAG Jiri
Najlepsze wyniki: Rwanie: 187 Podrzut: 241 Dwubój: 426 Sinclair: 439.80 |
||||||||||||||
MARTIN Razvan
Najlepsze wyniki: Rwanie: 158 Podrzut: 190 Dwubój: 348 Sinclair: 435.12 |
||||||||||||||
MATA Andres
Najlepsze wyniki: Rwanie: 157 Podrzut: 187 Dwubój: 342 Sinclair: 427.32 |
||||||||||||||
CALJA Briken
Najlepsze wyniki: Rwanie: 156 Podrzut: 186 Dwubój: 339 Sinclair: 442.52 |
||||||||||||||
MISHVELIDZE Shota
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 165 Dwubój: 303 Sinclair: 425.83 |
||||||||||||||
SHIKOV Georgi
Najlepsze wyniki: Rwanie: 176 Podrzut: 212 Dwubój: 388 Sinclair: 425.00 |