You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Tabela
Wyniki
Ranking DMP - Najlepsze wyniki
Ranking DMP - Najlepsze wyniki sumowane
Kalkulator punktów

WYBÓR ROKU


Rok:



NAJLEPSZE WYNIKI DMP WG. PUNKTACJI SINCLAIR`A
2024 ROK

NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
PKT
LIGA
1.
WOŁK Wiktoria
2001
Mazovia Ciechanów
425.58
1
2.
DRZAZGA Oliwia
2005
UMLKS Radomsko
420.21
1
3.
ZIELIŃSKA STUBIŃSKA Weronika
1997
Górnik Polkowice
414.08
1
4.
LYKHOBYTSKA Oleksandra
1992
Górnik Polkowice
412.67
1
5.
SZYMANEK Monika
2002
LKS Dobryszyce
408.85
1
6.
MICHALSKI Arkadiusz
1990
Górnik Polkowice
400.78
1
7.
SAWULSKI Patryk
2001
Górnik Polkowice
399.58
1
8.
Jaworski Michał
2004
Mazovia Ciechanów
393.32
1
9.
BARAŃSKI Patryk
2004
LKS Dobryszyce
390.71
1
10.
CHOIŃSKA Julia
2007
LKS Dobryszyce
389.47
1
11.
ZIÓŁKOWSKI Szymon
2004
Mazovia Ciechanów
388.46
1
12.
Burda Iga
2008
Mazovia Ciechanów
388.37
1
13.
Młynarczyk Andżelika
2007
LKS Dobryszyce
387.02
1
14.
OSUCH Igor
2003
Górnik Polkowice
386.07
1
15.
ZIÓŁKOWSKI Marcin
2006
Mazovia Ciechanów
385.56
1
16.
GOLJASZ Daniel
1997
Mazovia Ciechanów
381.59
1
17.
Pietrzak Hubert
2005
Krajna Sępólno Krajeńskie
380.19
1
18.
KAROLAK Maria
2003
LKS Dobryszyce
379.32
1
19.
BĘBEN Patryk
2000
Mazovia Ciechanów
377.95
1
20.
Makulska Dominika
2007
Zawisza Bydgoszcz
377.37
1
21.
DĄBEK Florian
2008
Polwica Wierzbno
376.82
1
22.
ŻEŁEM Tomasz
2005
Górnik Polkowice
374.69
1
23.
KRASKA Katarzyna
1993
Polwica Wierzbno
374.01
1
24.
Bukarz Roksana
2004
Andaluzja Piekary Śląskie
373.93
1
25.
Komorowski Marek
1999
Zawisza Bydgoszcz
373.64
1
26.
KASIELSKA Wiktoria
2008
Polwica Wierzbno
372.96
1
27.
KACZMARCZYK Andżelika
2002
Tytan Oława
367.67
1
28.
MICHALAK Kamil
2004
LKS Dobryszyce
364.92
1
29.
Majsy Dawid
2005
LKS Dobryszyce
364.10
1
30.
Łęgowski Łukasz
1998
Zawisza Bydgoszcz
363.94
1
31.
Wiatrowicz Marcin
2003
Krajna Sępólno Krajeńskie
362.85
1
32.
GUGAŁA Marek
2005
Mazovia Ciechanów
361.03
1
33.
OŁUBEK Oskar
2002
LKS Dobryszyce
359.07
1
34.
PATEREK Mikołaj
2005
Krajna Sępólno Krajeńskie
355.96
1
35.
Wódzka Emilia
1994
Zawisza Bydgoszcz
355.27
1
36.
SZYMAŃSKA Gabriela
2007
Polwica Wierzbno
352.10
1
37.
KOCYŁO Bartosz
2003
Górnik Polkowice
349.42
1
38.
BIADALSKI Tymoteusz
2008
Polwica Wierzbno
349.31
1
39.
BIEGA Tadeusz
1986
Tytan Oława
348.31
1
40.
BURZA Krystian
2005
UMLKS Radomsko
348.01
1
41.
Filipiak Kacper
2007
Husaria Lubraniec
345.90
2
42.
STURSIAK Zuzanna
2008
Mazovia Ciechanów
345.59
1
43.
Andrzejewski Kamil
2008
Husaria Lubraniec
345.43
2
44.
Orłowski Jakub
2002
Promień Police
344.50
1
45.
Broncel Agnieszka
2003
Andaluzja Piekary Śląskie
343.66
1
46.
GÓRALSKI Szymon
2006
Polwica Wierzbno
341.58
1
47.
DZIENIS Monika
1994
Talent Wrocław
340.31
2
48.
Włodarzewski Michał
2005
Husaria Lubraniec
336.43
2
49.
Staniak Fabian
2006
Promień Police
335.69
1
50.
Adamus Bartłomiej
2000
Zawisza Bydgoszcz
335.13
1
51.
Matuszewski Damian
2005
Husaria Lubraniec
335.00
2
52.
MICHALSKI Jakub
1999
Górnik Polkowice
334.16
1
53.
Leśniewski Oskar
2009
Husaria Lubraniec
333.64
2
54.
Pazura Bartłomiej
2004
EkoSport Siedlce
331.19
2
55.
LASEK Natalia
2004
Tytan Oława
330.19
1
56.
MAŁECKI Radosław
1978
Polwica Wierzbno
330.15
1
57.
ANDREJCZUK Patrycja
1998
Talent Wrocław
325.23
2
58.
Kędziora Adrian
2002
EkoSport Siedlce
324.63
2
59.
Król Julita
1986
HKS Szopienice
324.32
2
60.
Dudek Michał
2008
Zawisza Bydgoszcz
323.90
1
61.
Buba David
2000
HKS Szopienice
322.41
2
62.
OPORSKI Łukasz
1988
KS Raszyn
322.06
1
63.
NOWOSIELSKI Tomasz
2002
EkoSport Siedlce
320.17
2
64.
GÓRSKI Olivier
2006
Talent Wrocław
316.37
2
65.
Zajdel Łucja
2001
Lechia Sędziszów Małopolski
316.02
1
66.
JUSZCZUK Iwo
2007
UMLKS Radomsko
315.13
1
67.
SKÓRA Miłosz
2000
UMLKS Radomsko
313.40
1
68.
Styczyszyn Oliwia
2007
Promień Police
312.00
1
69.
Borys Hanna
2008
Andaluzja Piekary Śląskie
311.94
1
70.
Graczyk Borys
2006
Zawisza Bydgoszcz
309.47
1
71.
WIŚNIEWSKA Agata
1989
Tytan Oława
309.18
1
72.
Zdziebło Mikołaj
2009
Zawisza Bydgoszcz
307.45
1
73.
Widera Marcel
2001
Andaluzja Piekary Śląskie
305.85
1
74.
Wcisłak Eliza
1997
Zawisza Bydgoszcz
301.69
1
75.
Garbowski Igor
2008
Andaluzja Piekary Śląskie
301.31
1
76.
Paterek Mateusz
2008
Krajna Sępólno Krajeńskie
300.79
1
77.
Siempińska Wiktoria
2008
Lechia Sędziszów Małopolski
300.44
1
78.
Piech Kacper
2009
Gryf Sanok
299.75
2
79.
LEŚNIEWSKI Rafał
1989
UMLKS Radomsko
298.43
1
80.
Pazur Martyna
2002
Andaluzja Piekary Śląskie
298.40
1
81.
Śledziowska Kamila
1997
HKS Szopienice
298.04
2
82.
Brzóska Piotr
2008
Husaria Lubraniec
296.81
2
83.
Szczygieł Katarzyna
2005
Lechia Sędziszów Małopolski
293.86
1
84.
KACZMARCZYK Kinga
1997
Tytan Oława
293.82
1
85.
MICHAŁEK Karolina
2002
Talent Wrocław
293.76
2
86.
Brauner-Pałaszyński Oskar
2008
HKS Szopienice
293.07
2
87.
Otok Grzegorz
2006
Lechia Sędziszów Małopolski
292.28
1
88.
Sikorski Piotr
2000
Promień Police
291.32
1
89.
Przybylski Seweryn
2004
Gryf Sanok
291.15
2
90.
HANULA Remigiusz
2006
Górnik Polkowice
290.74
1
91.
Sachajdak Maciej
2002
Gryf Sanok
289.96
2
92.
Majerczyk Jan
2004
Lechia Sędziszów Małopolski
289.23
1
93.
BARTOSIK Aleksandra
1999
UMLKS Radomsko
287.97
1
94.
LUBASIŃSKI Dorian
2009
Talent Wrocław
287.43
2
95.
ŻYDAK Zofia
2007
EkoSport Siedlce
286.72
2
96.
Szymański Dariusz
1976
Andaluzja Piekary Śląskie
285.86
1
97.
Jesajan Narek
1995
HKS Szopienice
285.56
2
98.
Sochacki Wojciech
2000
HKS Szopienice
285.32
2
99.
Ziębowicz Szymon
2008
Lechia Sędziszów Małopolski
282.06
1
100.
IDZIAK Klaudia
2008
EkoSport Siedlce
281.49
2