You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Tabela
Wyniki
Ranking DMP - Najlepsze wyniki
Ranking DMP - Najlepsze wyniki sumowane
Kalkulator punktów

WYBÓR ROKU


Rok:



TOP 100 NAJLEPIEJ PUNKTUJĄCYCH ZAWODNIKÓW W DMP
2024 ROK


(po zliczeniu punktów z wszystkich rund Drużynowych Mistrzostw Polski w 2024 roku)
NAZWISKO I IMIĘ
KLUB
UR.
I
II
III
IV
V
VI
VII
PKT
LIGA
1.
DRZAZGA OliwiaUMLKS Radomsko
2005
411.50
415.15
420.21
0.00
0.00
0.00
0.00
1246.86
1
2.
SZYMANEK MonikaLKS Dobryszyce
2002
397.73
398.89
408.85
0.00
0.00
0.00
0.00
1205.47
1
3.
SAWULSKI PatrykGórnik Polkowice
2001
399.58
387.46
397.71
0.00
0.00
0.00
0.00
1184.75
1
4.
LYKHOBYTSKA OleksandraGórnik Polkowice
1992
379.56
391.84
412.67
0.00
0.00
0.00
0.00
1184.07
1
5.
JAWORSKI MichałMazovia Ciechanów
2004
392.35
393.32
386.17
0.00
0.00
0.00
0.00
1171.84
1
6.
BARAŃSKI PatrykLKS Dobryszyce
2004
390.71
389.97
387.76
0.00
0.00
0.00
0.00
1168.44
1
7.
KAROLAK MariaLKS Dobryszyce
2003
379.32
376.21
376.50
0.00
0.00
0.00
0.00
1132.03
1
8.
Pietrzak HubertKrajna Sępólno Krajeńskie
2005
374.58
380.19
372.39
0.00
0.00
0.00
0.00
1127.16
1
9.
ZIÓŁKOWSKI MarcinMazovia Ciechanów
2006
385.56
372.76
364.14
0.00
0.00
0.00
0.00
1122.46
1
10.
Makulska DominikaZawisza Bydgoszcz
2007
377.37
369.26
371.12
0.00
0.00
0.00
0.00
1117.75
1
11.
OSUCH IgorGórnik Polkowice
2003
386.07
370.75
360.36
0.00
0.00
0.00
0.00
1117.18
1
12.
Komorowski MarekZawisza Bydgoszcz
1999
370.30
373.64
365.58
0.00
0.00
0.00
0.00
1109.52
1
13.
KRASKA KatarzynaPolwica Wierzbno
1993
359.63
371.08
374.01
0.00
0.00
0.00
0.00
1104.72
1
14.
Bukarz RoksanaAndaluzja Piekary Śląskie
2004
343.70
361.09
373.93
0.00
0.00
0.00
0.00
1078.72
1
15.
Wiatrowicz MarcinKrajna Sępólno Krajeńskie
2003
360.27
362.85
352.90
0.00
0.00
0.00
0.00
1076.02
1
16.
GUGAŁA MarekMazovia Ciechanów
2005
361.03
358.30
354.04
0.00
0.00
0.00
0.00
1073.37
1
17.
Paterek MikołajKrajna Sępólno Krajeńskie
2005
348.74
351.83
355.96
0.00
0.00
0.00
0.00
1056.53
1
18.
BIADALSKI TymoteuszPolwica Wierzbno
2008
345.81
349.31
345.86
0.00
0.00
0.00
0.00
1040.98
1
19.
BURZA KrystianUMLKS Radomsko
2005
343.41
340.50
348.01
0.00
0.00
0.00
0.00
1031.92
1
20.
Orłowski JakubPromień Police
2002
343.48
344.50
343.70
0.00
0.00
0.00
0.00
1031.68
1
21.
BIEGA TadeuszTytan Oława
1986
348.31
345.68
337.39
0.00
0.00
0.00
0.00
1031.38
1
22.
Broncel AgnieszkaAndaluzja Piekary Śląskie
2003
341.62
337.97
343.66
0.00
0.00
0.00
0.00
1023.25
1
23.
GÓRALSKI SzymonPolwica Wierzbno
2006
328.24
337.63
341.58
0.00
0.00
0.00
0.00
1007.45
1
24.
Andrzejewski KamilHusaria Lubraniec
2008
318.58
343.10
345.43
0.00
0.00
0.00
0.00
1007.11
2
25.
LASEK NataliaTytan Oława
2004
330.19
309.02
326.58
0.00
0.00
0.00
0.00
965.79
1
26.
Dudek MichałZawisza Bydgoszcz
2008
308.46
320.98
323.90
0.00
0.00
0.00
0.00
953.34
1
27.
KASIELSKA WiktoriaPolwica Wierzbno
2008
372.96
368.27
206.97
0.00
0.00
0.00
0.00
948.20
1
28.
Zajdel ŁucjaLechia Sędziszów Małopolski
2001
312.31
315.08
316.02
0.00
0.00
0.00
0.00
943.41
1
29.
SKÓRA MiłoszUMLKS Radomsko
2000
313.40
304.90
308.27
0.00
0.00
0.00
0.00
926.57
1
30.
OPORSKI ŁukaszKS Raszyn
1988
313.26
287.67
322.06
0.00
0.00
0.00
0.00
922.99
1
31.
JUSZCZUK IwoUMLKS Radomsko
2007
302.69
304.91
315.13
0.00
0.00
0.00
0.00
922.73
1
32.
GÓRSKI OlivierTalent Wrocław
2006
300.10
304.69
316.37
0.00
0.00
0.00
0.00
921.16
2
33.
Styczyszyn OliwiaPromień Police
2007
311.24
296.56
312.00
0.00
0.00
0.00
0.00
919.80
1
34.
WIŚNIEWSKA AgataTytan Oława
1989
302.55
309.18
307.17
0.00
0.00
0.00
0.00
918.90
1
35.
Borys HannaAndaluzja Piekary Śląskie
2008
298.08
297.80
311.94
0.00
0.00
0.00
0.00
907.82
1
36.
Widera MarcelAndaluzja Piekary Śląskie
2001
288.04
305.85
303.41
0.00
0.00
0.00
0.00
897.30
1
37.
Paterek MateuszKrajna Sępólno Krajeńskie
2008
290.42
300.79
297.34
0.00
0.00
0.00
0.00
888.55
1
38.
Garbowski IgorAndaluzja Piekary Śląskie
2008
294.82
289.80
301.31
0.00
0.00
0.00
0.00
885.93
1
39.
Piech KacperGryf Sanok
2009
294.42
299.75
291.17
0.00
0.00
0.00
0.00
885.34
2
40.
Siempińska WiktoriaLechia Sędziszów Małopolski
2008
289.47
300.44
290.43
0.00
0.00
0.00
0.00
880.34
1
41.
LEŚNIEWSKI RafałUMLKS Radomsko
1989
285.79
286.47
298.43
0.00
0.00
0.00
0.00
870.69
1
42.
Sikorski PiotrPromień Police
2000
282.43
290.54
291.32
0.00
0.00
0.00
0.00
864.29
1
43.
Przybylski SewerynGryf Sanok
2004
287.62
283.57
291.15
0.00
0.00
0.00
0.00
862.34
2
44.
Brzóska PiotrHusaria Lubraniec
2008
285.34
296.81
278.60
0.00
0.00
0.00
0.00
860.75
2
45.
Otok GrzegorzLechia Sędziszów Małopolski
2006
287.29
292.28
278.29
0.00
0.00
0.00
0.00
857.86
1
46.
BARTOSIK AleksandraUMLKS Radomsko
1999
285.66
283.65
287.97
0.00
0.00
0.00
0.00
857.28
1
47.
Sachajdak MaciejGryf Sanok
2002
289.96
286.94
276.45
0.00
0.00
0.00
0.00
853.35
2
48.
WOŁK WiktoriaMazovia Ciechanów
2001
425.58
424.87
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
850.45
1
49.
Jesajan NarekHKS Szopienice
1995
285.56
278.67
280.97
0.00
0.00
0.00
0.00
845.20
2
50.
Ziębowicz SzymonLechia Sędziszów Małopolski
2008
282.06
279.91
280.99
0.00
0.00
0.00
0.00
842.96
1
51.
Szczygieł KatarzynaLechia Sędziszów Małopolski
2005
260.38
293.86
282.26
0.00
0.00
0.00
0.00
836.50
1
52.
Majerczyk JanLechia Sędziszów Małopolski
2004
265.67
289.23
280.51
0.00
0.00
0.00
0.00
835.41
1
53.
GAŁECKI MaciejEkoSport Siedlce
2007
278.03
265.20
276.56
0.00
0.00
0.00
0.00
819.79
2
54.
IDZIAK KlaudiaEkoSport Siedlce
2008
268.36
266.56
281.49
0.00
0.00
0.00
0.00
816.41
2
55.
Galant FilipGryf Sanok
2004
268.67
268.13
274.38
0.00
0.00
0.00
0.00
811.18
2
56.
Staniak FabianPromień Police
2006
153.11
319.94
335.69
0.00
0.00
0.00
0.00
808.74
1
57.
Wardyn JakubKrajna Sępólno Krajeńskie
2007
258.92
274.00
274.35
0.00
0.00
0.00
0.00
807.27
1
58.
MICHALSKI ArkadiuszGórnik Polkowice
1990
0.00
392.12
400.78
0.00
0.00
0.00
0.00
792.90
1
59.
Bańczyk JuliaHKS Szopienice
2007
260.67
270.95
259.71
0.00
0.00
0.00
0.00
791.33
2
60.
Kurzac NataliaHKS Szopienice
2005
255.11
264.03
259.83
0.00
0.00
0.00
0.00
778.97
2
61.
ZIÓŁKOWSKI SzymonMazovia Ciechanów
2004
388.46
379.11
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
767.57
1
62.
MŁYNARCZYK AndżelikaLKS Dobryszyce
2007
376.29
387.02
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
763.31
1
63.
KUDLICKI FranciszekKS Raszyn
2006
254.34
250.64
255.92
0.00
0.00
0.00
0.00
760.90
1
64.
NOWAK BartoszKS Raszyn
2007
260.15
258.75
241.13
0.00
0.00
0.00
0.00
760.03
1
65.
BURDA IgaMazovia Ciechanów
2008
369.55
388.37
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
757.92
1
66.
CHOIŃSKA JuliaLKS Dobryszyce
2007
389.47
361.58
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
751.05
1
67.
DĄBEK FlorianPolwica Wierzbno
2008
363.35
376.82
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
740.17
1
68.
ŻEŁEM TomaszGórnik Polkowice
2005
374.69
0.00
365.38
0.00
0.00
0.00
0.00
740.07
1
69.
Majsy DawidLKS Dobryszyce
2005
0.00
364.10
354.86
0.00
0.00
0.00
0.00
718.96
1
70.
Łęgowski ŁukaszZawisza Bydgoszcz
1998
0.00
363.94
354.95
0.00
0.00
0.00
0.00
718.89
1
71.
OŁUBEK OskarLKS Dobryszyce
2002
350.96
0.00
359.07
0.00
0.00
0.00
0.00
710.03
1
72.
KACZMARCZYK AndżelikaTytan Oława
2002
367.67
336.08
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
703.75
1
73.
SZYMAŃSKA GabrielaPolwica Wierzbno
2007
0.00
349.06
352.10
0.00
0.00
0.00
0.00
701.16
1
74.
Cybuch PrzemysławGryf Sanok
2008
232.24
229.79
231.59
0.00
0.00
0.00
0.00
693.62
2
75.
WIDZIK MateuszKS Raszyn
1990
233.95
223.83
234.16
0.00
0.00
0.00
0.00
691.94
1
76.
KOCYŁO BartoszGórnik Polkowice
2003
0.00
341.85
349.42
0.00
0.00
0.00
0.00
691.27
1
77.
Leśniewski OskarHusaria Lubraniec
2009
333.64
333.15
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
666.79
2
78.
MAŁECKI RadosławPolwica Wierzbno
1978
330.15
0.00
324.78
0.00
0.00
0.00
0.00
654.93
1
79.
Pazura BartłomiejEkoSport Siedlce
2004
0.00
331.19
323.22
0.00
0.00
0.00
0.00
654.41
2
80.
BARYGA LenaKS Raszyn
2009
203.01
229.36
218.34
0.00
0.00
0.00
0.00
650.71
1
81.
Kędziora AdrianEkoSport Siedlce
2002
0.00
324.63
311.06
0.00
0.00
0.00
0.00
635.69
2
82.
Graczyk BorysZawisza Bydgoszcz
2006
309.47
307.85
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
617.32
1
83.
DĄBROWSKI FilipKS Raszyn
2008
208.09
215.87
192.79
0.00
0.00
0.00
0.00
616.75
1
84.
Buba DavidHKS Szopienice
2000
322.41
292.13
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
614.54
2
85.
Nowosielski TomaszEkoSport Siedlce
2002
0.00
276.75
320.17
0.00
0.00
0.00
0.00
596.92
2
86.
ŻYGADŁO DominikaTytan Oława
2011
193.70
199.89
201.77
0.00
0.00
0.00
0.00
595.36
1
87.
LUBASIŃSKI DorianTalent Wrocław
2009
0.00
282.63
287.43
0.00
0.00
0.00
0.00
570.06
2
88.
Śledziowska KamilaHKS Szopienice
1997
298.04
0.00
269.45
0.00
0.00
0.00
0.00
567.49
2
89.
Żydak ZofiaEkoSport Siedlce
2007
0.00
278.44
286.72
0.00
0.00
0.00
0.00
565.16
2
90.
OSTAPSKI PawełTytan Oława
1994
281.13
277.47
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
558.60
1
91.
Mańkowski JakubPromień Police
2005
0.00
277.14
280.56
0.00
0.00
0.00
0.00
557.70
1
92.
MOJSA NikolaTalent Wrocław
2006
281.28
0.00
276.30
0.00
0.00
0.00
0.00
557.58
2
93.
Sochacki WojciechHKS Szopienice
2000
267.50
285.32
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
552.82
2
94.
CHOWAŃSKI PatrykTalent Wrocław
2007
0.00
268.77
276.10
0.00
0.00
0.00
0.00
544.87
2
95.
Desecki MikołajHusaria Lubraniec
2011
260.26
263.46
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
523.72
2
96.
Szyller PrzemysławPromień Police
2000
251.77
0.00
271.00
0.00
0.00
0.00
0.00
522.77
1
97.
Filipiak KacperHusaria Lubraniec
2007
168.35
0.00
345.90
0.00
0.00
0.00
0.00
514.25
2
98.
Kamiński NatanielHusaria Lubraniec
2007
0.00
250.87
253.79
0.00
0.00
0.00
0.00
504.66
2
99.
SZYMAŃSKA AriadnaTalent Wrocław
2006
265.48
232.62
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
498.10
2
100.
Nowaczyk JuliaPromień Police
2007
248.90
247.05
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
495.95
1