You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Tabela
Wyniki
Ranking DMP - Najlepsze wyniki
Ranking DMP - Najlepsze wyniki sumowane
Kalkulator punktów

WYBÓR ROKU


Rok:
Liga:
Runda:




1.Mazovia Ciechanów2322.53

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
WOŁK Wiktoria
2001
63.2
90
115
205
0
425.58
JAWORSKI Michał
2004
88.3
145
170
315
10
392.35
ZIÓŁKOWSKI Szymon
2004
113.5
162
184
346
10
388.46
ZIÓŁKOWSKI Marcin
2006
101.9
147
183
330
10
385.56
BURDA Iga
2008
68.6
78
100
178
20
369.55
GUGAŁA Marek
2005
140.8
150
190
340
10
361.03


2.LKS Dobryszyce2284.48

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
SZYMANEK Monika
2002
60.2
80
105
185
0
397.73
BARAŃSKI Patryk
2004
90.2
146
171
317
10
390.71
CHOIŃSKA Julia
2007
65.8
83
100
183
20
389.47
KAROLAK Maria
2003
73.6
90
112
202
0
379.32
MŁYNARCZYK Andżelika
2007
56.0
70
87
157
20
376.29
OŁUBEK Oskar
2002
81.3
127
150
277
0
350.96


3.Górnik Polkowice2164.80

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
SAWULSKI Patryk
2001
94.5
150
190
340
0
399.58
OSUCH Igor
2003
110.7
160
190
350
0
386.07
LYKHOBYTSKA Oleksandra
1992
54.2
68
95
163
0
379.56
ŻEŁEM Tomasz
2005
59.3
110
125
235
10
374.69
MICHALSKI Jakub
1999
91.4
125
155
280
0
334.16
HANULA Remigiusz
2006
80.2
100
120
220
10
290.74


4.Polwica Wierzbno2100.14

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
KASIELSKA Wiktoria
2008
53.5
66
84
150
20
372.96
DĄBEK Florian
2008
79.1
115
152
267
20
363.35
KRASKA Katarzyna
1993
61.5
73
97
170
0
359.63
BIADALSKI Tymoteusz
2008
78.9
113
140
253
20
345.81
MAŁECKI Radosław
1978
87.6
115
156
271
0
330.15
GÓRALSKI Szymon
2006
58.5
90
113
203
10
328.24


5.Zawisza Bydgoszcz2008.18

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
Makulska Dominika
2007
63.6
79
94
173
20
377.37
Komorowski Marek
1999
71.0
120
150
270
0
370.30
Adamus Bartłomiej
2000
98.2
130
160
290
0
335.13
Graczyk Borys
2006
80.4
105
130
235
10
309.47
Dudek Michał
2008
58.5
82
102
184
20
308.46
Zdziebło Mikołaj
2009
60.3
81
100
181
30
307.45


6.UMLKS Radomsko1942.45

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
DRZAZGA Oliwia
2005
48.8
68
90
158
10
411.50
BURZA Krystian
2005
74.3
110
140
250
10
343.41
SKÓRA Miłosz
2000
77.0
105
135
240
0
313.40
JUSZCZUK Iwo
2007
69.9
88
116
204
20
302.69
LEŚNIEWSKI Rafał
1989
96.1
115
130
245
0
285.79
BARTOSIK Aleksandra
1999
66.1
62
80
142
0
285.66


7.Krajna Sępólno Krajeńskie1888.13

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
Pietrzak Hubert
2005
69.4
117
145
262
10
374.58
Wiatrowicz Marcin
2003
67.8
118
137
255
0
360.27
Paterek Mikołaj
2005
70.1
110
135
245
10
348.74
Paterek Mateusz
2008
70.9
90
107
197
20
290.42
Wardyn Jakub
2007
80.8
88
100
188
20
258.92
Łata Paweł
2007
99.9
88
117
205
20
255.20


8.Andaluzja Piekary Śląskie1852.12

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
Bukarz Roksana
2004
61.1
65
92
157
10
343.70
Broncel Agnieszka
2003
48.2
58
75
133
0
341.62
Borys Hanna
2008
53.4
53
65
118
20
298.08
Garbowski Igor
2008
101.4
100
141
241
20
294.82
Widera Marcel
2001
98.9
110
140
250
0
288.04
Szymański Dariusz
1976
94.3
110
133
243
0
285.86


9.Tytan Oława1823.55

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
KACZMARCZYK Andżelika
2002
72.5
86
108
194
0
367.67
BIEGA Tadeusz
1986
91.5
126
166
292
0
348.31
LASEK Natalia
2004
61.3
70
81
151
10
330.19
WIŚNIEWSKA Agata
1989
65.2
64
85
149
0
302.55
OSTAPSKI Paweł
1994
80.0
100
120
220
0
281.13
ŻYGADŁO Dominika
2011
76.2
42
47
89
30
193.70


10.Lechia Sędziszów Małopolski1697.18

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
Zajdel Łucja
2001
60.0
65
80
145
0
312.31
Siempińska Wiktoria
2008
53.2
50
64
114
20
289.47
Otok Grzegorz
2006
109.0
110
140
250
10
287.29
Ziębowicz Szymon
2008
85.9
93
120
213
20
282.06
Majerczyk Jan
2004
92.1
95
120
215
10
265.67
Szczygieł Katarzyna
2005
57.1
48
64
112
10
260.38


11.Promień Police1590.93

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
Orłowski Jakub
2002
75.0
119
140
259
0
343.48
Styczyszyn Oliwia
2007
79.3
70
92
162
20
311.24
Sikorski Piotr
2000
78.7
98
121
219
0
282.43
Szyller Przemysław
2000
86.2
90
115
205
0
251.77
Nowaczyk Julia
2007
73.7
52
70
122
20
248.90
Staniak Fabian
2006
77.5
110
0
110
10
153.11


12.KS Raszyn1472.80

NAZWISKO I IMIĘ
UR
WAGA
RWANIE
PODRZUT
DWUBÓJ
DODATEK
PUNKTY
OPORSKI Łukasz
1988
97.3
120
150
270
0
313.26
NOWAK Bartosz
2007
72.9
78
100
178
20
260.15
KUDLICKI Franciszek
2006
85.4
93
105
198
10
254.34
WIDZIK Mateusz
1990
95.5
85
115
200
0
233.95
DĄBROWSKI Filip
2008
64.7
55
74
129
20
208.09
BARYGA Lena
2009
66.1
38
48
86
30
203.01