You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Ranking Polski Mężczyzn
Ranking Polski Kobiet
Najlepsze wyniki w Polsce - Mężczyźni
Najlepsze wyniki w Polsce - Kobiety
Rankingi OZPC - Mężczyźni
Rankingi OZPC - Kobiety
Rankingi Sumowane
TOP Miesiąca

WYBÓR ROKU


WYBÓR KLASYFIKACJI


KLASYFIKUJ WG


KOBIETY / MĘŻCZYŹNI


RANKINGI SUMOWANE W 2024 ROKU!



NAZWISKO I IMIĘ
UR.
KLUB
SUMA PKT
IL. ST.
ŚREDNIA
1.
BARAŃSKI Patryk
2004
LKS Dobryszyce
3045.50
8
380.687500
2.
BURZA Krystian
2005
LKS Dobryszyce
2986.99
9
331.887778
3.
MAJSY Dawid
2005
LKS Dobryszyce
2809.07
8
351.133750
4.
SAWULSKI Patryk
2001
Górnik Polkowice
2785.17
7
397.881429
5.
JUSZCZUK Iwo
2007
LKS Dobryszyce
2645.12
9
293.902222
6.
Paterek Mikołaj
2005
Krajna Sępólno Krajeńskie
2380.98
7
340.140000
7.
BORKOWSKI Błażej
2007
Olimpijczyk Łuków
2333.80
7
333.400000
8.
KOMOROWSKI Marek
1999
MOS Opole
2244.25
6
374.041667
9.
Pietrzak Hubert
2005
Krajna Sępólno Krajeńskie
2181.34
6
363.556667
10.
DĄBEK Florian
2008
Polwica Wierzbno
2102.90
6
350.483333
11.
WÓJCIK Oskar
2009
Iskra Piotrowice
2071.45
7
295.921429
12.
Stachowiak Mikołaj
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
2066.40
7
295.200000
13.
JABKIEWICZ Oliver
2007
GCK Kobylany
2056.55
6
342.758333
14.
TUSZYŃSKI Wiktor
2008
GCK Kobylany
2009.27
7
287.038571
15.
BIADALSKI Tymoteusz
2008
Polwica Wierzbno
1961.97
6
326.995000
16.
GÓRALSKI Szymon
2006
Polwica Wierzbno
1945.99
6
324.331667
17.
Paterek Mateusz
2008
Krajna Sępólno Krajeńskie
1938.04
7
276.862857
18.
Andrzejewski Kamil
2008
Husaria Lubraniec
1908.75
6
318.125000
19.
JAWORSKI Michał
2004
Mazovia Ciechanów
1905.47
5
381.094000
20.
Lisiak Dawid
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
1885.06
5
377.012000
21.
PAZURA Bartłomiej
2004
EkoSport Siedlce
1849.49
6
308.248333
22.
SPRAWKA Mateusz
2005
Iskra Piotrowice
1840.27
7
262.895714
23.
LEŚNIEWSKI Oskar
2009
Husaria Lubraniec
1836.48
6
306.080000
24.
KOŚCIUK Michał
2001
AZS AWF Biała Podlaska
1835.88
5
367.176000
25.
OŁUBEK Oskar
2002
LKS Dobryszyce
1816.56
5
363.312000
26.
Dudek Michał
2008
Zawisza Bydgoszcz
1784.63
6
297.438333
27.
NIEDŹWIECKI Damian
2000
AZS AWF Biała Podlaska
1783.30
5
356.660000
28.
ŻEŁEM Tomasz
2005
Górnik Polkowice
1782.25
5
356.450000
29.
Widera Marcel
2001
Andaluzja Piekary Śląskie
1781.65
6
296.941667
30.
Krupa Adrian
2007
Budowlani Nowy Tomyśl
1777.80
5
355.560000