You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Rekordy Polski Mężczyzn
Rekordy Polski Mężczyzn U23
Rekordy Polski Juniorów U20
Rekordy Polski Juniorów U17
Rekordy Polski Młodzików U15
Rekordy Polski Kobiet
Rekordy Polski Kobiet U23
Rekordy Polski Juniorek U20
Rekordy Polski Juniorek U17
Rekordy Polski Młodziczek U15

Rekordy Polski Juniorów U20


55 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 94 kg ŻEŁEM Tomasz 2005 Górnik Polkowice 2023-06-15 Gdańsk
Podrzut 105 kg Standard 2023 2023-10-24 Warszawa
Dwubój 202 kg ŻEŁEM Tomasz 2005 Górnik Polkowice 2023-06-15 Gdańsk

Rwanie          
  94 kg ŻEŁEM Tomasz 2005 Górnik Polkowice 2023-06-15 Gdańsk
  92 kg ŻEŁEM Tomasz 2005 Górnik Polkowice 2022-11-05 Nowy Tomyśl
  90 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  105 kg Standard 2023 2023-10-24 Warszawa
Dwubój          
  202 kg ŻEŁEM Tomasz 2005 Górnik Polkowice 2023-06-15 Gdańsk
  199 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa

61 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 118 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-09-21 Polkowice
Podrzut 141 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-09-21 Polkowice
Dwubój 259 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-09-21 Polkowice

Rwanie          
  118 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-09-21 Polkowice
  116 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-09-21 Polkowice
  115 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-05-04 Nowy Tomyśl
  111 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-05-04 Nowy Tomyśl
  110 kg STASIK Martin 2001 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-03-23 Puławy
  106 kg STASIK Martin 2001 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-03-23 Puławy
  105 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  141 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-09-21 Polkowice
  140 kg STASIK Martin 2001 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-03-23 Puławy
  135 kg STASIK Martin 2001 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-03-23 Puławy
  134 kg STASIK Martin 2001 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-02-23 Polkowice
  130 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Dwubój          
  259 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-09-21 Polkowice
  253 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-09-21 Polkowice
  250 kg STASIK Martin 2001 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-03-23 Puławy
  245 kg STASIK Martin 2001 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-03-23 Puławy
  240 kg STASIK Martin 2001 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-03-23 Puławy
  239 kg STASIK Martin 2001 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-02-23 Polkowice
  234 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa

67 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 130 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2021-04-24 Zamość
Podrzut 153 kg BURSKI Bartosz 2005 Nida Nidzica 2022-06-13 Leon (MEX)
Dwubój 277 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2021-04-24 Zamość

Rwanie          
  130 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2021-04-24 Zamość
  128 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2020-10-09 Gdańsk
  127 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2020-08-29 Gdańsk
  124 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2020-08-29 Gdańsk
  123 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-11-09 Nowy Tomyśl
  120 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-11-09 Nowy Tomyśl
  116 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-11-09 Nowy Tomyśl
  115 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-06-23 Ciechanów
  114 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  153 kg BURSKI Bartosz 2005 Nida Nidzica 2022-06-13 Leon (MEX)
  150 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2021-06-26 Polkowice
  147 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2021-04-24 Zamość
  146 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2021-04-05 Moskwa (RUS)
  145 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2020-10-09 Gdańsk
  144 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Dwubój          
  277 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2021-04-24 Zamość
  273 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2020-10-09 Gdańsk
  268 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2020-10-09 Gdańsk
  267 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2020-08-29 Gdańsk
  260 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-11-09 Nowy Tomyśl
  256 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa

73 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 137 kg ŁAZUGA Konrad 2003 Budowlani Opole 2023-11-18 Guadalajara (MEX)
Podrzut 172 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-10-21 Bukareszt (ROM)
Dwubój 307 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-10-21 Bukareszt (ROM)

Rwanie          
  137 kg ŁAZUGA Konrad 2003 Budowlani Opole 2023-11-18 Guadalajara (MEX)
  135 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-10-21 Bukareszt (ROM)
  133 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  172 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-10-21 Bukareszt (ROM)
  168 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-10-21 Bukareszt (ROM)
  162 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-10-21 Bukareszt (ROM)
  158 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Dwubój          
  307 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-10-21 Bukareszt (ROM)
  303 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-10-21 Bukareszt (ROM)
  297 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-10-21 Bukareszt (ROM)
  289 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa

81 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 148 kg BĘBEN Patryk 2000 Mazovia Ciechanów 2019-10-24 Bukareszt (ROM)
Podrzut 175 kg Standard 2023 2023-10-24 Warszawa
Dwubój 323 kg BĘBEN Patryk 2000 Mazovia Ciechanów 2019-10-24 Bukareszt (ROM)

Rwanie          
  148 kg BĘBEN Patryk 2000 Mazovia Ciechanów 2019-10-24 Bukareszt (ROM)
  145 kg BĘBEN Patryk 2000 Mazovia Ciechanów 2019-10-24 Bukareszt (ROM)
  144 kg BĘBEN Patryk 2000 Mazovia Ciechanów 2019-03-24 Puławy
  143 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  175 kg Standard 2023 2023-10-24 Warszawa
Dwubój          
  323 kg BĘBEN Patryk 2000 Mazovia Ciechanów 2019-10-24 Bukareszt (ROM)
  318 kg BĘBEN Patryk 2000 Mazovia Ciechanów 2019-10-24 Bukareszt (ROM)
  317 kg BĘBEN Patryk 2000 Mazovia Ciechanów 2019-03-24 Puławy
  316 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa

89 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 161 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-09-04 Biała Podlaska
Podrzut 197 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-11-29 Biłgoraj
Dwubój 357 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-11-29 Biłgoraj

Rwanie          
  161 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-09-04 Biała Podlaska
  158 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-09-04 Biała Podlaska
  157 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Opocznianka Opoczno 2019-04-11 Batumi (GEO)
  153 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Opocznianka Opoczno 2019-03-24 Puławy
  152 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  197 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-11-29 Biłgoraj
  194 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-09-04 Biała Podlaska
  193 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Opocznianka Opoczno 2019-04-11 Batumi (GEO)
  189 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Opocznianka Opoczno 2019-03-24 Puławy
  186 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Dwubój          
  357 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-11-29 Biłgoraj
  355 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-09-04 Biała Podlaska
  351 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-09-04 Biała Podlaska
  350 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Opocznianka Opoczno 2019-04-11 Batumi (GEO)
  344 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Opocznianka Opoczno 2019-04-11 Batumi (GEO)
  342 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Opocznianka Opoczno 2019-03-24 Puławy
  335 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa

96 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 166 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-03-23 Puławy
Podrzut 195 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2019-11-09 Nowy Tomyśl
Dwubój 355 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-04-12 Batumi (GEO)

Rwanie          
  166 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-03-23 Puławy
  163 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-03-23 Puławy
  158 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-03-23 Puławy
  153 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  195 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2019-11-09 Nowy Tomyśl
  190 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-04-12 Batumi (GEO)
  186 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-03-23 Puławy
  183 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Dwubój          
  355 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-04-12 Batumi (GEO)
  352 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-03-23 Puławy
  346 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-03-23 Puławy
  331 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa

102 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 163 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-02-23 Ciechanów
Podrzut 190 kg MICHALSKI Jakub 1999 Górnik Polkowice 2019-03-23 Puławy
Dwubój 348 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-02-23 Ciechanów

Rwanie          
  163 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-02-23 Ciechanów
  160 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-02-23 Ciechanów
  155 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-02-23 Ciechanów
  143 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  190 kg MICHALSKI Jakub 1999 Górnik Polkowice 2019-03-23 Puławy
  186 kg MICHALSKI Jakub 1999 Górnik Polkowice 2019-03-23 Puławy
  185 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-02-23 Ciechanów
  180 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-02-23 Ciechanów
  175 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-02-23 Ciechanów
  174 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Dwubój          
  348 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-02-23 Ciechanów
  343 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-02-23 Ciechanów
  338 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-02-23 Ciechanów
  316 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa

109 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 164 kg IZDEBSKI Marcin 1999 Budowlani Opole 2019-11-09 Nowy Tomyśl
Podrzut 193 kg IZDEBSKI Marcin 1999 Budowlani Opole 2019-05-04 Wierzbno
Dwubój 354 kg IZDEBSKI Marcin 1999 Budowlani Opole 2019-11-09 Nowy Tomyśl

Rwanie          
  164 kg IZDEBSKI Marcin 1999 Budowlani Opole 2019-11-09 Nowy Tomyśl
  161 kg IZDEBSKI Marcin 1999 Budowlani Opole 2019-11-09 Nowy Tomyśl
  160 kg IZDEBSKI Marcin 1999 Budowlani Opole 2019-05-04 Wierzbno
  155 kg IZDEBSKI Marcin 1999 Budowlani Opole 2019-05-04 Wierzbno
  152 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  193 kg IZDEBSKI Marcin 1999 Budowlani Opole 2019-05-04 Wierzbno
  187 kg IZDEBSKI Marcin 1999 Budowlani Opole 2019-05-04 Wierzbno
  181 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Dwubój          
  354 kg IZDEBSKI Marcin 1999 Budowlani Opole 2019-11-09 Nowy Tomyśl
  353 kg IZDEBSKI Marcin 1999 Budowlani Opole 2019-05-04 Wierzbno
  347 kg IZDEBSKI Marcin 1999 Budowlani Opole 2019-05-04 Wierzbno
  340 kg IZDEBSKI Marcin 1999 Budowlani Opole 2019-05-04 Wierzbno
  331 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa

+109 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 165 kg ZIÓŁKOWSKI Szymon 2004 Mazovia Ciechanów 2024-04-21 Zamość
Podrzut 193 kg GUGAŁA Marek 2005 Mazovia Ciechanów 2024-04-27 Bydgoszcz
Dwubój 351 kg Standard 2023 2023-10-24 Warszawa

Rwanie          
  165 kg ZIÓŁKOWSKI Szymon 2004 Mazovia Ciechanów 2024-04-21 Zamość
  162 kg ZIÓŁKOWSKI Szymon 2004 Mazovia Ciechanów 2024-03-09 Raszyn
  160 kg Standard 2023 2023-10-24 Warszawa
Podrzut          
  193 kg GUGAŁA Marek 2005 Mazovia Ciechanów 2024-04-27 Bydgoszcz
  192 kg OSUCH Igor 2003 Budowlani Opole 2023-11-23 Guadalajara (MEX)
  191 kg Standard 2023 2023-10-24 Warszawa
Dwubój          
  351 kg Standard 2023 2023-10-24 Warszawa