You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Rekordy Polski Mężczyzn
Rekordy Polski Mężczyzn U23
Rekordy Polski Juniorów U20
Rekordy Polski Juniorów U17
Rekordy Polski Młodzików U15
Rekordy Polski Kobiet
Rekordy Polski Kobiet U23
Rekordy Polski Juniorek U20
Rekordy Polski Juniorek U17
Rekordy Polski Młodziczek U15

Rekordy Polski Mężczyzn U23


55 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 94 kg ŻEŁEM Tomasz 2005 Górnik Polkowice 2023-06-15 Gdańsk
Podrzut 114 kg GUMULIŃSKI Maciej 1999 MOS Opole 2021-06-05 Gdańsk
Dwubój 202 kg ŻEŁEM Tomasz 2005 Górnik Polkowice 2023-06-15 Gdańsk

Rwanie          
  94 kg ŻEŁEM Tomasz 2005 Górnik Polkowice 2023-06-15 Gdańsk
  93 kg GUMULIŃSKI Maciej 1999 MOS Opole 2022-11-05 Nowy Tomyśl
  92 kg ŻEŁEM Tomasz 2005 Górnik Polkowice 2022-11-05 Nowy Tomyśl
  91 kg GUMULIŃSKI Maciej 1999 MOS Opole 2022-11-05 Nowy Tomyśl
  90 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  114 kg GUMULIŃSKI Maciej 1999 MOS Opole 2021-06-05 Gdańsk
  111 kg GUMULIŃSKI Maciej 1999 MOS Opole 2021-06-05 Gdańsk
  110 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Dwubój          
  202 kg ŻEŁEM Tomasz 2005 Górnik Polkowice 2023-06-15 Gdańsk
  200 kg GUMULIŃSKI Maciej 1999 MOS Opole 2021-06-05 Gdańsk
  199 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa

61 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 118 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-09-21 Polkowice
Podrzut 141 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-09-21 Polkowice
Dwubój 259 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-09-21 Polkowice

Rwanie          
  118 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-09-21 Polkowice
  116 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-09-21 Polkowice
  115 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-05-04 Nowy Tomyśl
  111 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-05-04 Nowy Tomyśl
  110 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  141 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-09-21 Polkowice
  140 kg STASIK Martin 2001 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-03-23 Puławy
  135 kg STASIK Martin 2001 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-03-23 Puławy
  134 kg STASIK Martin 2001 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-02-23 Polkowice
  131 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Dwubój          
  259 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-09-21 Polkowice
  253 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-09-21 Polkowice
  250 kg STASIK Martin 2001 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-03-23 Puławy
  245 kg STASIK Martin 2001 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-03-23 Puławy
  240 kg STASIK Martin 2001 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-03-23 Puławy
  239 kg STASIK Martin 2001 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-02-23 Polkowice
  237 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa

67 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 131 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2022-06-12 Bydgoszcz
Podrzut 153 kg BURSKI Bartosz 2005 Nida Nidzica 2022-06-13 Leon (MEX)
Dwubój 278 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2022-05-31 Tirana (ALB)

Rwanie          
  131 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2022-06-12 Bydgoszcz
  130 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2021-04-24 Zamość
  128 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2020-10-09 Gdańsk
  127 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2020-08-29 Gdańsk
  124 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2020-08-29 Gdańsk
  123 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2019-11-09 Nowy Tomyśl
  122 kg ROTNICKI Szymon 1996 Zamek Gołańcz 2019-05-24 Stok Lacki
  121 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  153 kg BURSKI Bartosz 2005 Nida Nidzica 2022-06-13 Leon (MEX)
  152 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Dwubój          
  278 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2022-05-31 Tirana (ALB)
  277 kg URBAN Kacper 2001 Budowlani Opole 2021-04-24 Zamość
  273 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa

73 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 143 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2022-06-01 Tirana (ALB)
Podrzut 181 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2022-06-01 Tirana (ALB)
Dwubój 324 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2022-06-01 Tirana (ALB)

Rwanie          
  143 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2022-06-01 Tirana (ALB)
  142 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2021-04-06 Moskwa (RUS)
  138 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2020-11-29 Biłgoraj
  135 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-10-21 Bukareszt (ROM)
  133 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  181 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2022-06-01 Tirana (ALB)
  180 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2021-09-29 Rovaniemi (FIN)
  177 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2021-09-29 Rovaniemi (FIN)
  175 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2020-11-29 Biłgoraj
  172 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-10-21 Bukareszt (ROM)
  168 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-10-21 Bukareszt (ROM)
  164 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Dwubój          
  324 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2022-06-01 Tirana (ALB)
  321 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2021-09-29 Rovaniemi (FIN)
  318 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2021-09-29 Rovaniemi (FIN)
  316 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2021-04-06 Moskwa (RUS)
  313 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2020-11-29 Biłgoraj
  308 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2020-11-29 Biłgoraj
  307 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-10-21 Bukareszt (ROM)
  303 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-10-21 Bukareszt (ROM)
  297 kg KUDŁASZYK Piotr 1999 Budowlani Nowy Tomyśl 2019-10-21 Bukareszt (ROM)
  293 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa

81 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 148 kg BĘBEN Patryk 2000 Mazovia Ciechanów 2019-10-24 Bukareszt (ROM)
Podrzut 180 kg BĘBEN Patryk 2000 Mazovia Ciechanów 2021-06-05 Gdańsk
Dwubój 323 kg Standard 2023 2023-10-24 Warszawa

Rwanie          
  148 kg BĘBEN Patryk 2000 Mazovia Ciechanów 2019-10-24 Bukareszt (ROM)
  147 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  180 kg BĘBEN Patryk 2000 Mazovia Ciechanów 2021-06-05 Gdańsk
  179 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Dwubój          
  323 kg Standard 2023 2023-10-24 Warszawa

89 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 161 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-09-04 Biała Podlaska
Podrzut 197 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-11-29 Biłgoraj
Dwubój 357 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-11-29 Biłgoraj

Rwanie          
  161 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-09-04 Biała Podlaska
  158 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-09-04 Biała Podlaska
  157 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Opocznianka Opoczno 2019-04-11 Batumi (GEO)
  153 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Opocznianka Opoczno 2019-03-24 Puławy
  152 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  197 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-11-29 Biłgoraj
  194 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-09-04 Biała Podlaska
  193 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Opocznianka Opoczno 2019-04-11 Batumi (GEO)
  190 kg KULIK Paweł 1996 Budowlani Opole 2018-11-06 Ashgabad (TKM)
  186 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Dwubój          
  357 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-11-29 Biłgoraj
  355 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-09-04 Biała Podlaska
  351 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2020-09-04 Biała Podlaska
  350 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Opocznianka Opoczno 2019-04-11 Batumi (GEO)
  344 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Opocznianka Opoczno 2019-04-11 Batumi (GEO)
  342 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Opocznianka Opoczno 2019-03-24 Puławy
  340 kg KULIK Paweł 1996 Budowlani Opole 2018-11-06 Ashgabad (TKM)
  335 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa

96 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 166 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-03-23 Puławy
Podrzut 206 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2021-04-09 Moskwa (RUS)
Dwubój 371 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2021-04-09 Moskwa (RUS)

Rwanie          
  166 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-03-23 Puławy
  163 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-03-23 Puławy
  158 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-03-23 Puławy
  155 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  206 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2021-04-09 Moskwa (RUS)
  203 kg KULIK Paweł 1996 Budowlani Opole 2019-04-11 Batumi (GEO)
  196 kg KULIK Paweł 1996 Budowlani Opole 2019-04-11 Batumi (GEO)
  189 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Dwubój          
  371 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2021-04-09 Moskwa (RUS)
  367 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2021-04-09 Moskwa (RUS)
  360 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2021-03-06 Bydgoszcz
  359 kg KULIK Paweł 1996 Budowlani Opole 2019-04-11 Batumi (GEO)
  352 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-03-23 Puławy
  346 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-03-23 Puławy
  343 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa

102 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 163 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-02-23 Ciechanów
Podrzut 208 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2023-06-15 Gdańsk
Dwubój 368 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2023-06-15 Gdańsk

Rwanie          
  163 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-02-23 Ciechanów
  160 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-02-23 Ciechanów
  157 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  208 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2023-06-15 Gdańsk
  202 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2023-06-15 Gdańsk
  192 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2023-06-15 Gdańsk
  191 kg MICHALSKI Jakub 1999 Górnik Polkowice 2022-11-06 Nowy Tomyśl
  190 kg MICHALSKI Jakub 1999 Górnik Polkowice 2019-03-23 Puławy
  189 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Dwubój          
  368 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2023-06-15 Gdańsk
  362 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2023-06-15 Gdańsk
  352 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2023-06-15 Gdańsk
  351 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2022-06-04 Tirana (ALB)
  349 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2021-06-26 Polkowice
  348 kg SZMEJA Paweł 1999 Narew Pułtusk 2019-02-23 Ciechanów
  345 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa

109 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 168 kg IZDEBSKI Marcin 1999 Budowlani Opole 2022-10-24 Durres (ALB)
Podrzut 200 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2023-09-16 Riyadh (KSA)
Dwubój 361 kg Standard 2023 2023-10-24 Warszawa

Rwanie          
  168 kg IZDEBSKI Marcin 1999 Budowlani Opole 2022-10-24 Durres (ALB)
  167 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  200 kg ADAMUS Bartłomiej 2000 Zawisza Bydgoszcz 2023-09-16 Riyadh (KSA)
  199 kg Standard 2018 2018-11-01 Warszawa
Dwubój          
  361 kg Standard 2023 2023-10-24 Warszawa

+109 kg
  Rekord Nazwisko i Imię Ur. Klub Data i miejsce
Rwanie 168 kg PASIKOWSKI Olaf 2001 Budowlani Opole 2024-06-30 Ciechanów
Podrzut 195 kg Standard 2023 2018-11-01 Warszawa
Dwubój 359 kg PASIKOWSKI Olaf 2001 Budowlani Opole 2024-06-30 Ciechanów

Rwanie          
  168 kg PASIKOWSKI Olaf 2001 Budowlani Opole 2024-06-30 Ciechanów
  165 kg Standard 2023 2018-11-01 Warszawa
Podrzut          
  195 kg Standard 2023 2018-11-01 Warszawa
Dwubój          
  359 kg PASIKOWSKI Olaf 2001 Budowlani Opole 2024-06-30 Ciechanów
  355 kg Standard 2023 2018-11-01 Warszawa