You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Mistrzostwa Europy U15 & U17 2024 - Saloniki, Grecja - dzień trzeci
Mistrzostwa Europy U15 & U17 2024 - Saloniki, Grecja - dzień drugi
Mistrzostwa Europy U15 & U17 2024 - Saloniki, Grecja / dzień pierwszy

Uroczysta Gala PZPC w Bydgoszczy: Podsumowanie Roku 2023


2024-03-21 01:50:02 | admin

W sobotę, 16 marca 2024 roku, Sala Konferencyjna Bydgoskiego Centrum Sportu w Bydgoszczy, świeciła się blaskiem gwiazd podczas niezwykłej uroczystości - Gali Podnoszenia Ciężarów. To wyjątkowe wydarzenie było poświęcone uhonorowaniu sportowych osiągnięć roku 2023, a także wyrażeniu wdzięczności dla wszystkich zaangażowanych w rozwój tej pasjonującej dyscypliny.

Gala była nie tylko okazją do wyróżnienia medalistów Mistrzostw Europy i Świata, ale także do podziękowania trenerom klubowym i reprezentacyjnym, sponsorom oraz partnerom Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów. Była to także doskonała okazja do spotkania z gośćmi specjalnymi - prezydentem Europejskiej Federacji Podnoszenia Ciężarów (EWF) Antonio Conflittim oraz Sekretarzem Generalnym EWF Milanem Mihajlovicem.

Podczas tej wyjątkowej gali, obok medalistów, szczególne wyróżnienie z rąk Prezesa PZPC - Waldemara Gospodarka, otrzymali zwycięzcy naszego Plebiscytu "Herkules" - Weronika Zielińska-Stubińska oraz Arsen Kasabijew.

Transmisja live z tego wydarzenia, którą przeprowadziliśmy, pozwoliła milionom fanów podnoszenia ciężarów na całym świecie śledzić to wyjątkowe wydarzenie i cieszyć się z sukcesów swoich ulubionych sportowców.

Serdeczne gratulacje kierujemy nie tylko do wszystkich wyróżnionych, ale także do władz Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów za zorganizowanie tak uroczystej i inspirującej gali, która podsumowała niezapomniany rok 2023 w tej pasjonującej dyscyplinie sportowej. Niech to wydarzenie będzie impulsem do dalszego rozwoju podnoszenia ciężarów w Polsce.

Oprócz wyróżnienia medalistów, laureatów Plebiscytu "Herkules" oraz podziękowań dla kluczowych postaci w świecie podnoszenia ciężarów, Gala Podnoszenia Ciężarów w Bydgoszczy była także miejscem ogłoszenia ekscytującej współpracy. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, nasz portal miał zaszczyt zaprezentować ogłoszenie o współpracy z wybitnym statystykiem i historykiem sportu - Zbigniewem Gorlewskim.

Zbigniew Gorlewski, znany z pasji do sportowych liczb i faktów, będzie współpracował z nami w celu dostarczenia najświeższych, najbardziej fascynujących analiz i spostrzeżeń na temat podnoszenia ciężarów. Jego wszechstronne doświadczenie i dogłębna wiedza zapewnią naszym czytelnikom unikalny wgląd w świat naszego sportu.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani nadchodzącymi projektami i publikacjami, które wynikną z tej inspirującej współpracy z Zbigniewem Gorlewskim. Niech ta wspólna podróż przez świat podnoszenia ciężarów będzie pełna sukcesów, pasji i niezapomnianych momentów dla wszystkich naszych czytelników!