You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Wyniki
Igrzyska Olimpijskie
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski

Wyniki z zawodów w 2024!



Rok:


DATANAZWA ZAWODÓWMIEJSCE
2024-06-15
Puchar AZSBiała Podlaska
2024-06-08
Kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady MłodzieżyPolice
2024-06-08
Kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady MłodzieżyRaszyn
2024-06-08
Kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady MłodzieżyBiłgoraj
2024-06-08
Kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady MłodzieżyZielona Góra
2024-06-01
33. Memoriał im. Czesława BiałasaSzopienice
2024-05-31
Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS U15Ciechanów
2024-05-26
III Runda Eco Harpoon PLPCCiechanów
2024-05-25
III Runda Eco Harpoon PLPCWierzbno
2024-05-25
III Runda Eco Harpoon PLPCSanok
2024-05-25
III Runda Eco Harpoon PLPCSępólno Krajeńskie
2024-05-25
Mistrzostwa Wielkopolski U17Nowy Tomyśl
2024-05-25
19. Międzynarodowy Turniej Młode TalentyGdańsk
2024-05-22
Mistrzostwa Świata U17Lima
2024-05-19
Akademicki Puchar Wielkopolski i PoznaniaPoznań
2024-05-18
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego U15 & Memoriał Kazimierza CeglińskiegoNiemce
2024-05-18
Mistrzostwa Podkarpackiego OZPCSędziszów Małopolski
2024-05-18
Puchar PniewPniewy
2024-05-11
III Grand Prix Ciechanowa im. Ireneusza PalińskiegoCiechanów
2024-04-28
II Runda Eco Harpoon PLPCWierzbno
2024-04-28
II Runda Eco Harpoon PLPCPiekary Śląskie
2024-04-28
II Runda Eco Harpoon PLPCDobryszyce
2024-04-27
II Runda Eco Harpoon PLPCBydgoszcz
2024-04-26
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski MastersWierzbno
2024-04-19
Mistrzostwa Polski U20Zamość
2024-04-13
Otwarte Mistrzostwa OstrołękiOstrołęka
2024-04-13
9. Turniej im. gen. dyw. Kazimierza GilarskiegoWarszawa
2024-04-07
Mistrzostwa Wielkopolski U20Gołańcz
2024-04-06
Wojewódzka Liga Juniorów OZPC ŁódźKonstantynów Łódzki
2024-04-06
Puchar Starosty Lubelskiego, Memoriał Wacława CzurakaPiotrowice
2024-04-06
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego OZPCPolice
2024-04-06
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-PomorskiegoBydgoszcz
2024-04-06
Mistrzostwa Podkarpackiego OZPCSanok
2024-04-06
Mistrzostwa Mazowsza U20Raszyn
2024-04-05
Mistrzostwa Mazowsza OPENRaszyn
2024-04-01
IWF GRAND PRIXPhuket
2024-03-24
Mistrzostwa Wielkopolski LZSNowy Tomyśl
2024-03-23
Turniej WiosennyNowy Tomyśl
2024-03-23
Mistrzostwa Pomorskiego OZPCGdańsk
2024-03-23
Mistrzostwa Dolnego ŚląskaWrocław
2024-03-23
VIII Memoriał J.Jaśniaka Seniora - Puchar Polski MastersKonstantynów Łódzki
2024-03-16
Drużynowe Mistrzostwa ŚląskaSzopienice
2024-03-16
Turniej o Puchar Burmistrza Lewina BrzeskiegoSkorogoszcz
2024-03-16
Mistrzostwa Województwa Warmińsko-MazurskiegoOlsztyn
2024-03-16
Turniej o Puchar Burmistrza MyśliborzaMyślibórz
2024-03-16
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZSBiłgoraj
2024-03-16
Pierwszy Ciężarowy KrokNowy Dwór Gdański
2024-03-10
Turniej Nadziei OlimpijskichPolkowice
2024-03-10
I Runda Eco Harpoon PLPCPolice
2024-03-09
Mecz LKS Budowlani Kucera - TSC BerlinerNowy Tomyśl
2024-03-09
I Runda Eco Harpoon PLPCRaszyn
2024-03-09
I Runda Eco Harpoon PLPCPolkowice
2024-03-09
I Runda Eco Harpoon PLPCSędziszów Małopolski
2024-02-17
Memoriał Janusza KowalczykaŁuków
2024-02-12
Mistrzostwa Europy EliteSofia
2024-02-10
Turniej Klubowy AKS PromieńPolice
2024-01-27
Turniej NoworocznyNowy Tomyśl
2024-01-27
Heavy New Year 2024 International Weightlifting TournamentHoorn
2024-01-26
Oficjalny Sprawdzian Kadry Narodowej MężczyznBydgoszcz