Juniorki U13
MŁYNARCZYK Andżelika
Najlepsze wyniki: Rwanie: 77 Podrzut: 90 Dwubój: 167 Sinclair: 239.66 |
||||||||||||||
CAP Wiktoria
Najlepsze wyniki: Rwanie: 39 Podrzut: 46 Dwubój: 84 Sinclair: 121.78 |
Juniorki U15
KIEŁCZEWSKA Martyna
Najlepsze wyniki: Rwanie: 61 Podrzut: 76 Dwubój: 137 Sinclair: 164.62 |
||||||||||||||
MARKIEWICZ Oliwia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 42 Podrzut: 55 Dwubój: 97 Sinclair: 167.60 |
||||||||||||||
PAŁUBSKA Nikola
Najlepsze wyniki: Rwanie: 54 Podrzut: 60 Dwubój: 111 Sinclair: 185.78 |
||||||||||||||
CAP Emilia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 37 Podrzut: 47 Dwubój: 83 Sinclair: 112.00 |
Kobiety
POLAKOWSKA Marlena
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 93 Dwubój: 172 Sinclair: 266.56 |
||||||||||||||
ZIELIŃSKA STUBIŃSKA Weronika
Najlepsze wyniki: Rwanie: 108 Podrzut: 135 Dwubój: 242 Sinclair: 281.20 |
||||||||||||||
SZYMANEK Monika
Najlepsze wyniki: Rwanie: 85 Podrzut: 114 Dwubój: 196 Sinclair: 268.49 |
||||||||||||||
KACZMARCZYK Andżelika
Najlepsze wyniki: Rwanie: 92 Podrzut: 113 Dwubój: 202 Sinclair: 247.73 |
||||||||||||||
RAK Agnieszka
Najlepsze wyniki: Rwanie: 93 Podrzut: 111 Dwubój: 204 Sinclair: 236.88 |
||||||||||||||
OLEŚKIEWICZ Sylwia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 69 Podrzut: 86 Dwubój: 154 Sinclair: 242.31 |
||||||||||||||
SACHARUK Dominika
Najlepsze wyniki: Rwanie: 74 Podrzut: 93 Dwubój: 167 Sinclair: 230.61 |
||||||||||||||
PAWLOS Milena
Najlepsze wyniki: Rwanie: 64 Podrzut: 74 Dwubój: 138 Sinclair: 198.39 |
||||||||||||||
ZAGANOVA Aneta
Najlepsze wyniki: Rwanie: 64 Podrzut: 76 Dwubój: 140 Sinclair: 187.96 |
||||||||||||||
VOLNA Veronika
Najlepsze wyniki: Rwanie: 58 Podrzut: 104 Dwubój: 138 Sinclair: 187.25 |
||||||||||||||
MROZIK Natalia
Najlepsze wyniki: Rwanie: 60 Podrzut: 75 Dwubój: 135 Sinclair: 183.98 |
||||||||||||||
BOREK Aleksandra
Najlepsze wyniki: Rwanie: 60 Podrzut: 75 Dwubój: 135 Sinclair: 180.12 |
Juniorzy U13
ZUB Patryk
Najlepsze wyniki: Rwanie: 78 Podrzut: 99 Dwubój: 176 Sinclair: 272.45 |
||||||||||||||
ZASIUK Jakub
Najlepsze wyniki: Rwanie: 27 Podrzut: 38 Dwubój: 65 Sinclair: 138.17 |
||||||||||||||
ZACHOSZCZ Piotr
Najlepsze wyniki: Rwanie: 103 Podrzut: 128 Dwubój: 231 Sinclair: 295.80 |
||||||||||||||
SANKIEWICZ Jakub
Najlepsze wyniki: Rwanie: 73 Podrzut: 92 Dwubój: 163 Sinclair: 216.05 |
||||||||||||||
KOZAK Mateusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 130 Dwubój: 230 Sinclair: 246.52 |
Juniorzy U15
ZAWISZA Mateusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 128 Podrzut: 152 Dwubój: 280 Sinclair: 356.57 |
||||||||||||||
SIMEK Martin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 63 Podrzut: 86 Dwubój: 149 Sinclair: 243.82 |
||||||||||||||
ROSZKOWSKI Aleksander
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 155 Dwubój: 295 Sinclair: 328.41 |
||||||||||||||
TRUSKOLASKI Mateusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 52 Podrzut: 55 Dwubój: 106 Sinclair: 199.06 |
||||||||||||||
PIETRZAK Krystian
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 131 Dwubój: 231 Sinclair: 297.00 |
||||||||||||||
ZALECH Kacper
Najlepsze wyniki: Rwanie: 49 Podrzut: 61 Dwubój: 110 Sinclair: 173.16 |
||||||||||||||
KANTOR Martin
Najlepsze wyniki: Rwanie: 102 Podrzut: 138 Dwubój: 240 Sinclair: 293.90 |
||||||||||||||
KOZYRA Bartosz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 69 Podrzut: 81 Dwubój: 150 Sinclair: 211.11 |
Juniorzy U18
ŁAZUGA Konrad
Najlepsze wyniki: Rwanie: 140 Podrzut: 167 Dwubój: 305 Sinclair: 403.22 |
||||||||||||||
OŁUBEK Oskar
Najlepsze wyniki: Rwanie: 132 Podrzut: 166 Dwubój: 298 Sinclair: 379.57 |
||||||||||||||
BARAŃSKI Patryk
Najlepsze wyniki: Rwanie: 151 Podrzut: 176 Dwubój: 327 Sinclair: 392.72 |
||||||||||||||
ANIOŁKOWSKI Kacper
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 136 Dwubój: 236 Sinclair: 318.67 |
||||||||||||||
ZROL Michał
Najlepsze wyniki: Rwanie: 110 Podrzut: 132 Dwubój: 242 Sinclair: 346.33 |
||||||||||||||
KUCHARZAK Mateusz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 70 Podrzut: 89 Dwubój: 158 Sinclair: 228.77 |
||||||||||||||
WASAK Norbert
Najlepsze wyniki: Rwanie: 65 Podrzut: 85 Dwubój: 150 Sinclair: 217.50 |
||||||||||||||
MIŁKOWSKI Kacper
Najlepsze wyniki: Rwanie: 80 Podrzut: 90 Dwubój: 170 Sinclair: 188.71 |
Mężczyźni
NOWAK Michał
Najlepsze wyniki: Rwanie: 147 Podrzut: 184 Dwubój: 329 Sinclair: 364.02 |
||||||||||||||
ŁAWECKI Łukasz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 141 Podrzut: 178 Dwubój: 318 Sinclair: 383.20 |
||||||||||||||
CHEŁCHOWSKI Hubert
Najlepsze wyniki: Rwanie: 145 Podrzut: 175 Dwubój: 320 Sinclair: 371.08 |
||||||||||||||
BURDA Patryk
Najlepsze wyniki: Rwanie: 125 Podrzut: 155 Dwubój: 279 Sinclair: 351.82 |
||||||||||||||
FEDONIUK Tomasz
Najlepsze wyniki: Rwanie: 121 Podrzut: 150 Dwubój: 271 Sinclair: 339.22 |
||||||||||||||
KWIATKOWSKI Dawid
Najlepsze wyniki: Rwanie: 108 Podrzut: 130 Dwubój: 237 Sinclair: 289.19 |
||||||||||||||
WIERNY Piotr
Najlepsze wyniki: Rwanie: 100 Podrzut: 128 Dwubój: 228 Sinclair: 278.74 |
||||||||||||||
STĘPNIAK Kacper
Najlepsze wyniki: Rwanie: 97 Podrzut: 122 Dwubój: 219 Sinclair: 261.04 |